Видавництво Vovkulaka анонсувало «Ікла» — любовну історію вампірки та вовкулака

Видавництво Vovkulaka анонсувало нову ліцензію – комікс «Ікла» (Fangs) від Сари Андерсен, відомої авторки коміксів Sarah’s Scribbles і трикратної лауреатки Goodreads Choice Awards.

Це історія чарівної вампіреси Елсі, яка вперше за триста років свого життя потрапляє в тенета романтичних стосунків. І її хлопець, Джиммі, не звичайна людина – він іронічний перевертень, який полюбляє побігати під повним Місяцем.

Разом вони насолоджуються фільмами жахів і сутінковими прогулянками та намагаються прилаштуватися під монструозні звички одне одного. Це мила романтична оповідь із присмаком крові, своєрідним гумором та малюнком, який миттєво закохає вас у героїв цього коміксу.

Українське видання вийде у подарунковому форматі – із обрамленою червоною тканиною обкладинкою та чорним тисненням. Реліз очікується у серпні-вересні 2021 р.

Щоб попередньо визначитися чи цікаве вам це видання, можете ознайомитися з оригінальним коміксом у веб-форматі ось за цим посиланням.

Передзамовити «Ікла» поки не можна, але ви можете підтримати видавця, придбавши інші видання від нього за цим посиланням. Зокрема нещодавно вийшла довгоочікуваний перший том «Ліги видатних джентльменів».

Читайте також

Баляндраси #46 — Ігор Штанько (Третя Паралель)

Баляндраси #47 — Ярослав Мішенов | Vovkulaka (Третя Паралель)

Видавництво Vovkulaka відкрило передзамовлення на «Неономікон»

Неономікон

Відкрито передзамовлення на перший том коміксу за мотивами Bloodborne

Bloodborne

Український комікс “ПІТМЕН” про кулеголового персонажа вже можна передзамовити

Другий випуск ||| Анонси мальописів 2021 (Третя Паралель)

TUOS Comics видасть комікс за всесвітом Horizon: Zero Dawn

Величезний конкурс. PlayUA 11 років!

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: