Видавцем Alan Wake 2 стануть Epic Games

Сьогодні 1 квітня, тож вірити деяким новинам досить складно, але цією інсайдер Джефф Грабб поділився з суспільством ще вчора. Фанати Alan Wake вже давно чекають на продовження улюбленого проекту, але все що зробили ігротворці з Remedy — це випустили доповнення AWE для Control (наш огляд). Чутки і натяки на те, що сиквел створюють, існують вже давно, але їх ніхто не збирався підтверджувати або спростовувати.

Джефф розповів, що не так давно розробники уклали угоду з Epic Games, згідно з якою вони видаватимуть два нових проекти від фінських ігротворців. Вони обидва у всесвіті Alan Wake, але одна — це повноцінний AAA-проект, а друга дещо дрібніша. Схоже, що таким чином “епіки” вирішили отримувати вигоду не лише ексклюзивністю ігор у своїй крамниці, але й їхнім фінансуванням. Права на франшизу при цьому залишаться у Remedy. На жаль, більше ніяких подробиць створення Alan Wake 2 журналіст не розповів.

Але варто пам’ятати про головне. Попри те, що Джефф Грабб раніше розповідав чимало достовірної інформації, не факт, що ця також буде правдивою.

Читайте також

Control отримає мультиплеєрний спін-офф. А потім і продовження

Tencent придбали пакет акцій творців Alan Wake та Control

Control

Спокута CD Projekt RED та сюрприз для фанатів S.T.A.L.K.E.R. 2 — #PlayNews

Cyberpunk 2077

Тепер у Steam можна придбати Control без доповнень

Control

Control з’явиться у Game Pass для ПК уже цього тижня

Control

Сем Лейк показав чорновик сценарію нової гри від Remedy

Control святкує 2 000 000 придбань. Усе завдяки новому поколінню консолей

Control з’явиться в Xbox Game Pass у грудні

Control

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: