Вихідці з Blizzard сформували нову студію, де розроблятимуть стратегії

Колишні працівники Blizzard Тім Мортен та Тім Кемпбелл сформували нову студію Frost Giant Studios. Нова компанія займатиметься створенням стратегій у реальному часі для широкої аудиторії.

Frost Giant Studios вже отримали 4,7 млн доларів від Bitkraft Ventures за участі 1 Up Ventures, GC Tracker, Griffin Gaming Partners та Riot Games. Ці кошти підуть на те, аби почати роботу та створити перший ігроладний прототип майбутньої гри. З його допомогою студія надіється зібрати інформацію про ринок користувачів а також отримати можливості для подальшої праці.

Фанати стратегій у реальному часі — це неймовірна спільнота, і вона заслуговує не просто хорошу гру, а таку, щоб нею можна було поділитися з друзями. На створення гідного продукту потрібен час, проте ми вже зараз схвильовані та вдячні за можливість розвивати жанр стратегії у Frost Giant Studios.

Тім Мортен, керівник студії

Тім Мортен, який став керівником компанії, працював у Blizzard 6 років. Він був керівником розробки Starcraft 2: Legacy of the Void. До цього він працював у Electronic Arts, Activision та Santa Monica Studio. Тім Кемпбелл у Blizzard був трохи раніше, у ранніх двохтисячних. Тоді він був  керівним дизайнером The Frozen Throne, відомого доповнення для Warcraft III.

У Frost Giant Studios з’явився логотип, сторінки у соціальних мережах та офіційний сайт https://frostgiant.com який вже навіть встигли покласти.

Читайте також

Проведіть карантин у стилі Blizzard

World of Warcraft: Battle for Azeroth

В іграх Blizzard поменшало “токсичних” гравців

BlizzCon 2021 стане BlizzConline: безкоштовним і онлайновим

BlizzCon 2019

Activision планує видати мобільну версію Overwatch

World of Warcraft виповнюється 16 років

World of Warcraf

Shadowlands — найуспішніше з усіх доповнень WoW

World of Warcraft: Shadowlands вийде наприкінці листопада

StarCraft 2 — усе. Blizzard згортає підтримку гри