Вихідці з Netflix екранізують Kingdom Come: Deliverance

Рольова гра Kingdom Come: Deliverance невдовзі отримає екранізацію від студії, яка нещодавно анонсувала нову кіноверсію Yakuza. Wild Sheep Content, яку минулого року заснував Ерік Бармак, колишній високопосадовець Netflix, поки не повідомила, планують вони повнометражний фільм чи серіал. Воно й не дивно, бо зараз у проекту нема нічого, крім загальної ідеї. Щоправда, WSC почали тісну співпрацю з Warhorse Studio — творці гри не лише консультуватимуть кіношників, а й також братимуть участь у підборі сценаристів і режисерів.

Поки невідомо, буде це повнометражний фільм чи серіал, проте поки що все вказує на другий варіант. Ерік Бармак, коментуючи анонс, сказав, що серіал “Відьмак” довів потребу глядачів у “колоритних світах, відмінних від розтиражованих Штатів, які знайдуть не лише регіональну, а й світову популярність”. Саме з цієї причини він і обрав Kingdom Come: Deliverance, події якої розгортаються в часи Священної Римської Імперії XV сторіччя на території сучасної Чехії.

Ясна річ, проект поки перебуває на зародковій стадії, тож релізу нам не бачити ще довго. А от перші новини, зокрема, оголошення сценаристів-режисерів-акторів, можуть з’явитися порівняно скоро.

Читайте також

Netflix спільно з Ubisoft почали роботу над серіалом Assassin’s Creed

Нові фото і подробиці зі зйомок другого сезону “Відьмака”

Сумо, школа, збір сміття і… акціонери — які міні-ігри чекають нас у Yakuza 7

Netflix готує серіал про Конана-варвара

Netflix готує CG-фільм у всесвіті Resident Evil

Resident Evil

SEGA екранізує Yakuza

Yakuza

Netflix українською став ще на крок ближчим. Далі — лише офіційний анонс

Стрім Kingdom Come: Deliverance з українською локалізацією