Вихідці з Netflix екранізують Kingdom Come: Deliverance

Рольова гра Kingdom Come: Deliverance невдовзі отримає екранізацію від студії, яка нещодавно анонсувала нову кіноверсію Yakuza. Wild Sheep Content, яку минулого року заснував Ерік Бармак, колишній високопосадовець Netflix, поки не повідомила, планують вони повнометражний фільм чи серіал. Воно й не дивно, бо зараз у проекту нема нічого, крім загальної ідеї. Щоправда, WSC почали тісну співпрацю з Warhorse Studio — творці гри не лише консультуватимуть кіношників, а й також братимуть участь у підборі сценаристів і режисерів.

Поки невідомо, буде це повнометражний фільм чи серіал, проте поки що все вказує на другий варіант. Ерік Бармак, коментуючи анонс, сказав, що серіал “Відьмак” довів потребу глядачів у “колоритних світах, відмінних від розтиражованих Штатів, які знайдуть не лише регіональну, а й світову популярність”. Саме з цієї причини він і обрав Kingdom Come: Deliverance, події якої розгортаються в часи Священної Римської Імперії XV сторіччя на території сучасної Чехії.

Ясна річ, проект поки перебуває на зародковій стадії, тож релізу нам не бачити ще довго. А от перші новини, зокрема, оголошення сценаристів-режисерів-акторів, можуть з’явитися порівняно скоро.

Читайте також

На Netflix відбулась прем’єра фільму одразу з українським дубляжем та субтитрами

Netflix щотижня випускатиме нові фільми аж до кінця року

Згадуємо все найкраще та найгірше з 2020. Різдвяний стрім-подкаст

Kingdom Come Deliverance завітає на Nintendo Switch?

Kingdom Come: Deliverance

Netfliх працює над серіалом за мотивами The Elder Scrolls?

[ОНОВЛЕНО] Kingdom Come: Deliverance отримала офіційну українську локалізацію на всіх майданчиках (ПК)

Kingdom Come: Deliverance

Стати акціонером Netflix чи Tesla в Україні стало трошки легше

Омар Сі зіграв Арсена Люпена для Netflix. Але не зовсім.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: