Вийшов новий трейлер екранізації Monster Hunter… #ТАЗАШО

От як воно усе виходить: новий фільм про Джеймса Бонда перенесли, “Дюну” перенесли, “Форсаж 9” перенесли аж двічі. Натомість наприкінці року відвідувачів кінотеатрів чекатиме екранізація Monster Hunter з Мілою Йовович — режисер Пол Андерсон підтвердив, що зйомки вже давно завершені, а у свіжому тизері стрічки остаточно вказано, що вийде фільм у грудні цього року та винятково в кінотеатрах.

Відео триває лише 13 секунд, але навіть цього часу вистачає, щоби спантеличити й зажурити потенційних глядачів. Бо Міла Йовович тут уже не бігає з двома мечами поруч із героєм Тоні Джаа, а стріляє з кулемета… разом зі своїм загоном вояків американської армії. І навіть поява відомого шанувальникам серії Чорного Діаблоса не рятує ситуацію.

Якщо коротко, кіношний Monster Hunter, як і перші “Трансформери” Майкла Бея, солдатів США нам показуватиме частіше, ніж власне монстрів. Загін, очолюваний героїнею Йовович, потрапить у піщану бурю, яка перенесе бійців до іншого виміру. Там солдати зіткнуться зі створіннями, яких не братимуть їхні кулі та вибухівка, і лише допомога таємничого Мисливця (Тоні Джаа) не дасть їм усім передчасно врізати дуба. А далі персонажі Йовович і Джаа стануть ближчими, дізнаються важливу таємницю та подолають загрозу, здатну знищити обидва світи.

Відгуки спільноти на ролик, як бачимо, переважно негативні. І якщо реліз дійсно планують до кінця року, то панові Андерсону слід квапитися й справляти значно краще враження довкола фільму, інакше стрічка досить скоро вийде не лише в кінотеатрах.

Читайте також

Потенційно найкращий фільм року: вийшов новий трейлер “Дюни”

Екранізація “Крістіни” Стівена Кінга отримає рімейк

Monster Hunter Rise продалася накладом у 5 млн примірників

Стрім Monster Hunter Rise

Monster Hunter: Rise

Monster Hunter Stories 2 вийде одночасно на Switch і ПК

Генрі Кавілл роздрукував сторінку Mass Effect із Вікіпедії — і всі неначе подуріли

Екранізацію Monster Hunter відклали на 7 місяців

Monster Hunter

Екранізація Uncharted може стати найкращою кіноадаптацією ігор

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: