Вийшов перший трейлер українського мультфільму “Віктор_Робот”

Анімація — це кропіткий і довгий шлях до створення кінострічок, який часом сягає багатьох років. Перші напрацювання українського повнометражного мультфільму Віктор_Робот на рівні концептів можна було побачити ще у 2016 році, але лише наразі режисерський проект Анатолія Лавренішина (створений студією Червоний Собака зі підтримки Деражавного агентства України з питань кіно) розжився першим повноцінним трейлером, який викликає впевнене бажання дочекатися дійства у кінотеатрах. Туди повністю готовий фільм потрапить 24 червня 2021 р.

За сюжетом у далекому майбутньому начебто зламаний робот-втікач “випадає” з системи яка, як виявляється, була поламана цілком і значно раніше. Разом із дівчиною Вікою йому доводиться стати на ризикований шлях щоб знайти зниклого дідуся дівчини — єдиного хто може полагодити джерело живлення всієї планети.

До акторського складу стрічки входить цілий ансамбль відомих українських акторів: Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв, Марія Аглоткова.  Режисер-постановник картини Анатолій Лавренішин є неодноразовим учасником і призером престижних європейських  кінофестивалів, таких як Міжнародний Роттердамський кінофестиваль, проте це перший повний метр для вже відомого у певних колах аніматора.

Окремо слід виідилити саундтрек фільму, у створенні якого взяли участь Dakh Daughters та учасники гурту “ДахаБраха”. У трейлері ж вже можна почути пісню “Обсерваторія” на слова відомої української режисерки, сценаристки та поетеси Марисі Нікітюк та музику композитора фільму, Антона Байбакова. Виконує її Антон Слєпаков (з гурту “Вагоновожаті”) у супроводі дитячого хору під керівництвом Альони Галай.

Фільм вже побачили у вересні 2020 року відвідувачі Одеського міжнародного фестивалю, а окрім трейлеру (після якого хочеться ще) наразі є також тізери.

Читайте також

“Мої думки тихі 2”: вийшов перший трейлер нового українського кіно

Фільм “Пропала грамота” з’явився у 4К силами ентузіастів

Сьогодні стартує безкоштовна онлайн-конференція «Прокат українського кіно»

Тарас Шевченко стане самураєм — вийшов новий трейлер фільму “Безславні Кріпаки”

ПЕКЕЛЬНА ХОРУГВА або відсутність різдва. МаріАм огляд

«Микита Кожумʼяка» ставить нові рекорди у міжнародному прокаті

Премʼєру «Правила бою» перенесено на січень 2017 року

Англомовний постер української «Сторожової застави»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: