Вийшов перший трейлер українського мультфільму “Віктор_Робот”

Анімація — це кропіткий і довгий шлях до створення кінострічок, який часом сягає багатьох років. Перші напрацювання українського повнометражного мультфільму Віктор_Робот на рівні концептів можна було побачити ще у 2016 році, але лише наразі режисерський проект Анатолія Лавренішина (створений студією Червоний Собака зі підтримки Деражавного агентства України з питань кіно) розжився першим повноцінним трейлером, який викликає впевнене бажання дочекатися дійства у кінотеатрах. Туди повністю готовий фільм потрапить 24 червня 2021 р.

За сюжетом у далекому майбутньому начебто зламаний робот-втікач “випадає” з системи яка, як виявляється, була поламана цілком і значно раніше. Разом із дівчиною Вікою йому доводиться стати на ризикований шлях щоб знайти зниклого дідуся дівчини — єдиного хто може полагодити джерело живлення всієї планети.

До акторського складу стрічки входить цілий ансамбль відомих українських акторів: Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв, Марія Аглоткова.  Режисер-постановник картини Анатолій Лавренішин є неодноразовим учасником і призером престижних європейських  кінофестивалів, таких як Міжнародний Роттердамський кінофестиваль, проте це перший повний метр для вже відомого у певних колах аніматора.

Окремо слід виідилити саундтрек фільму, у створенні якого взяли участь Dakh Daughters та учасники гурту “ДахаБраха”. У трейлері ж вже можна почути пісню “Обсерваторія” на слова відомої української режисерки, сценаристки та поетеси Марисі Нікітюк та музику композитора фільму, Антона Байбакова. Виконує її Антон Слєпаков (з гурту “Вагоновожаті”) у супроводі дитячого хору під керівництвом Альони Галай.

Фільм вже побачили у вересні 2020 року відвідувачі Одеського міжнародного фестивалю, а окрім трейлеру (після якого хочеться ще) наразі є також тізери.

Читайте також

Культовий роман Любка Дереша “Трохи пітьми” стане фільмом

Любко Дереш

“Я, “Побєда” і Берлін”: вийшов перший тізер-трейлер фільму за мотивами повісті Кузьми Скрябіна

Кузьма Скрябін

“Повернення”: що буде з унікальним кінотеатром посеред Вінниці

Автокінофестиваль FESTinCAR2021 пройде у Дніпрі 24-26 вересня

Автокінофестиваль

Чим здивує XV Міжнародний ВІННИЦіЯнський кінофестиваль?

Мешканці Криму можуть подивитись “Додому” безкоштовно

Evge

Що покажуть у останній день безкоштовних показів “Кіновернісаж просто неба”

Погані Дороги

30 українських фільмів, які мене вразили

Evge Додому

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: