Суто жіночий фільм у всесвіті DC з Харлі Квін та Ко

Компанія Warner Bros. з ініціативи Марго Роббі, що грає Харлі Квін в майбутньому “Загоні самовбивць”, візьмуться за зйомку супергеройського фільму у всесвіті DC, де антагоністами та протагоністами будуть виключно представниці прекрасної статі. Продюсуватиме картину акторка особисто, хто візьметься за сценарій та режисуру – поки невідомо.

Іншими героїнями стануть “Хижі птахи” з однойменного DC-коміксу, останній випуск якого побачив світ у 2014-му році.

160401-20163

Скептики вже натренували голосові зв’язки, щоб кричати про “фемінізм, який просочується всюди і вже дістав”, та, дивімось фактам в лице. Супергероїні були дуже недооціненими при зйомці, фактично, всіх картин як Marvel так і DC (особливо Marvel, де серед 13 відзнятих фільмів немає жодного ключового героя жіночої статі), більше того, при зйомці “Залізної людини 3”, маркетологи відкинули жінку-суперзлодія, замінивши її на Олдріча Кілліана тільки тому, що жіноча фігурка героя буде гірше продаватися.

Цей фільм необхідний індустрії, хоч і виглядає як чергове “що б це ще такого зняти, де герої, і вибухи, і перемога протагоністів, і ефектний фінал”. Тож триматимемо руку на пульсі й чекатимемо додаткової інформації.

Читайте також

Огляд фільму «Ліга Справедливості»

Ліга Справедливості / Justice League (2017)

Огляд фільму “Воно”

Воно / It (2017)

Огляд фільму “Дюнкерк”

Огляд фільму “Людина-Павук: Повернення додому”

Чого очікувати від Marvel’s Spider-Man?

Огляд фільму “Диво-жінка”

Огляд фільму “Король Артур: Легенда меча”

Анонс LEGO Marvel Super Heroes 2

Популярне