Вирішальні матчі DPC-сезону. Огляд ігрового дня

Розпочалась стадія перегравань в низці регіонів, де команди мають однакову кількість перемог та поразок. Також дограються останні матчі зимового DPC-сезону. З огляду на анонсовані турніри для кожного регіону, де серед перших чотирьох команд будуть розіграні DPC-очки, для команд стало вкрай важливо потрапити в цю першу четвірку. Але про все по порядку.


У північноамериканському регіоні відбулось дві зустрічі. В переграваннях за 2-ге місце зустрілись Team Undying та Evil Geniuses. Без особливих проблем Team Undying розібрались із суперником на двох мапах, та посіли друге місце. 

Значно важливішим був другий матч, в якому вирішувалась доля 4-го місця. В цій зустрічі 4 Zoomers виявились сильнішими свого суперника Wildcard Gaming, здобувши перемоги на кожній з двох мап трохи більше ніж за 35 хвилин. Таким чином перші чотири місця регіону дістались Quincy Crew, Team Undying, Evil Geniuses та 4 Zoomers.


У південноамериканському регіоні відбулась одна гра. Infamous поступились на першій мапі APU King of Kings, проте забрали до свого активу дві наступні, здобувши підсумкову перемогу з рахунком 2-1.


У регіоні Південно-Східної Азії відбулись перегравання між трьома командами за право залишитись у першому дивізіоні. В перших двох матчах Neon Esports почергово переграли Execration та Motivate.Trust Gaming. А оскільки перегравання проходили в серіях до однієї перемоги, то матчі складались із однієї мапи. Тож вирішальною зустріччю став матч між Motivate.Trust Gaming та Execration. Переможець займав 6-те місце та залишався в першому дивізіоні, тоді як команда його би покинула,посівши 7-ме місце. І яка ж невдача спіткала колектив Motivate.Trust Gaming, коли на початку мапи у них відключилось двоє гравців, після чого одному із них так і не вдалося повернутись у гру. Тож мапа була дограна 4 проти 5, де закономірно перемогу одержали гравці Execration.


У східноєвропейському регіоні відбувся заключний матч групового етапу. Зустріч між Mind Games та AS Monaco Gambit мала визначити колектив, який залишить перший дивізіон. Зустріч пройшла за тотальної переваги Mind Game: що і казати, якщо в першій мапі AS Monaco Gambit зробили один фраг, а в другій — чотири. 19-1 та 33-4 — саме з такими рахунками Mind Games знищили свого суперника, та залишаються на наступний сезон в першому дивізіоні.


У західноєвропейському регіоні відбулись перегравання на чотири команди (Nigma Galaxy, OG, Team Secret, Tundra Esports). Матчі між командами мали розподілити місця в турнірній таблиці з третього по шосте. Усі ігри відбувались у форматі до однієї перемоги. У підсумку зіграних матчів ми отримали такі результати:

Tundra Esports 1-0 OG;

Team Secret 1-0 Nigma Galaxy;

OG 1-0 Nigma Galaxy;

Tundra Esports 1-0 Team Secret;

Tundra Esports 1-0 Nigma Galaxy;

OG 1-0 Team Secret.

Після зіграних матчів третє місце в регіоні посідає Tundra Esports,  четверте — OG. Ці дві команди разом із Team Liquid та Team Tickles розіграють додаткові очки DPC у міні-турнірі на чотири команди. Team Secret та Nigma Galaxy займають 5-та та 6-те місця в регоіні відповідно.

Читайте також

Російську команду дискваліфікували з турніру DPC за намальовану літеру Z

Dota 2

Valve, де покарання? Російський гравець намалював Z в офіційному матчі ліги DPC

axe dota

Останні матчі зимового сезону DPC 2021/2022

phoenix dota

Перші фіналісти та невдаха. Огляд другого ігрового дня фінальних турнірів DPC

dota 2

Огляд першого дня фінальних турнірів зимового сезону DPC

Hell Raisers

Весняний Major та анонс регіональних фіналів CN, EU та NA регіонів

phantom assassin female characters dota 2 darkness artwork

Визначилися переможці регіональних фіналів DPC 2022

Dota 2

Невдахи й фіналісти: огляд ігрового дня підсумкових турнірів DPC 2022

Dota 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: