[ОНОВЛЕНО] Виробництво PlayStation 5 НЕ скоротили на 4 мільйони консолей

ОНОВЛЕННЯ: Компанія Sony заперечує дану інформацію. Ніяких чітких аргументів та коментарів додано не було, лише просте “Ви брешете”.


Ресурс Bloomberg поділився цікавою інформацією про Sony від своїх неназваних інсайдерів. Кажуть, що справи у компанії йдуть не надто добре, оскільки вона вирішила скоротити виробництво PlayStation 5 до березня 2021 року. Скоротили виробництво на 4 мільйони пристроїв, замість 15 мільйонів консолей випустять лише 11 мільйонів.

Припускають, що причиною скорочення стала проблема виробництва спеціальних однокристальних систем. Їх виготовлення зараз поступово нормалізується, але все ще доволі нестабільне.

Нагадуємо, що раніше мережею ширилася інформація про те, що до кінця 2020 року Sony планують випустити 10 мільйонів PS5, а до кінця 2025 року — близько 170 мільйонів пристроїв.

А ще не забувайте, щосьогодні, 16 вересня, о 23:00 за київським часом Sony проведе пряму трансляцію, у межах якої нарешті оголосить ціну своєї прийдешньої консолі наступного покоління. Ми ж в свою чергу проведемо рестрім цієї події, тож не забудьте завітати до нас.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Творці Stellar Blade готуються до розробки продовження і портують гру на ПК

stellar blade cover

Ghost of Tsushima увірвалася в топ найпродаваніших ігор Steam

Ghost of Tsushima: Director’s Cut

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Ніколас Кейдж зіграє Людину-павука в новому серіалі від Amazon

p.ua.Кейдж

Helldivers 2 показала найкращий старт серед ігор, які видавала Sony

p.ua.helldivers 2

Замість одного Джима Раяна в Sony Interactive Entertainment тепер двоє керівників

herman hideaki

Assassin’s Creed маминої подруги — Огляд Rise of the Ronin

Rise of the Ronin

Sea of Thieves підкорила європейські чарти за результатами минулого місяця

Sea of Thieves