[ОНОВЛЕНО] Виробництво PlayStation 5 НЕ скоротили на 4 мільйони консолей

ОНОВЛЕННЯ: Компанія Sony заперечує дану інформацію. Ніяких чітких аргументів та коментарів додано не було, лише просте “Ви брешете”.


Ресурс Bloomberg поділився цікавою інформацією про Sony від своїх неназваних інсайдерів. Кажуть, що справи у компанії йдуть не надто добре, оскільки вона вирішила скоротити виробництво PlayStation 5 до березня 2021 року. Скоротили виробництво на 4 мільйони пристроїв, замість 15 мільйонів консолей випустять лише 11 мільйонів.

Припускають, що причиною скорочення стала проблема виробництва спеціальних однокристальних систем. Їх виготовлення зараз поступово нормалізується, але все ще доволі нестабільне.

Нагадуємо, що раніше мережею ширилася інформація про те, що до кінця 2020 року Sony планують випустити 10 мільйонів PS5, а до кінця 2025 року — близько 170 мільйонів пристроїв.

А ще не забувайте, щосьогодні, 16 вересня, о 23:00 за київським часом Sony проведе пряму трансляцію, у межах якої нарешті оголосить ціну своєї прийдешньої консолі наступного покоління. Ми ж в свою чергу проведемо рестрім цієї події, тож не забудьте завітати до нас.

Читайте також

Оголошено вартість PlayStation 5 в Україні

Коли PlayStation 5 вийде в Україні? Ціна, ігри та вся інша інформація про PS5 (OLDboi)

Відома вся стартова лінійка PS5. Ігри коштуватимуть 80 євро

Нарешті! Sony назвала ціну й дату виходу PlayStation 5

PS5

PlayStation 5 Showcase у виконанні PlayUA

PlayStation 5 Showcase

Наступної середи Sony нарешті оголосить вартість PlayStation 5

Що ви отримаєте, придбавши PS5?

Playstation 5

Sony випускатиме більше своїх ігор на ПК

Популярне