Вирушайте у світ піратів з настілкою «Острів скарбів». Відкрито передзамовлення

Цю гарну новину опублікувало на своїй сторінці в Facebook молоде українське видавництво настільних ігор WoodCat, що займається випуском власних настілок і локалізацією іноземних хітів. Забавка «Острів скарбів» є переосмисленням однойменної пригодницької класики Роберта Стівенсона, де основна роль приділяється вмінню блефувати та вводити в оману супротивників. Вона була випущена під назвою Treasure Island у Франції 2018 року, а тепер дістанеться і України.

Головні учасники гри — пірати-розбійники, що захопили харизматичного капітана Джона Сільвера та прагнуть віднайти заховані скарби на острові. Проте, де саме шукати, знає лише капітан, який не бажає ділитися ні своїми знаннями, ні скарбами. Йому доведеться використати весь свій шарм обману, щоб за слушної нагоди втекти від жадібних піратів та самому забрати награбоване. При цьому, «Острів скарбів» зовсім не командна гра, де за допомогою координації та співробітництва ви можете досягти результату. Скоріше навпаки, тут кожен буде сам за себе, адже тільки один з піратів, або сам Джон Сільвер, зможе заволодіти скарбом. 

Настілка має безліч атрибутів: від компасів та лінійок, які знадобляться, щоб правильно виміряти та розрахувати відстань на мапі, до водних маркерів, якими гравці відмічатимуть маршрут свого переміщення та записуватимуть підказки. Також кожен з піратів має свої унікальні здібності (картки дій), що неодмінно йому допоможуть при здійманні бунту на кораблі. Ця захоплююча піратська пригода розрахована на 45 хвилин, після чого ви завжди можете почати наступну партію.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Зразковий патіґейм — Огляд настілки «Топ 10»

Топ 10

Природна композиція — Огляд настілки «Левада»

Левада

Відкрито передзамовлення на українську версію настільної гри Akropolis

Акрополіс

Кам’яна епоха на долоні — Огляд настільної гри «Палео»

Палео

Відкрито передзамовлення на першу хвилю ігор з серії Unmatched

Unmatched

У червні видадуть одразу 6 дуельних настілок з серії Unmatched

Unmatched

Lord of Boards відкрили передзамовлення на настілку для телепатів

Настільна Гра Довжина Хвилі

Geekach локалізує Blood Rage, одну з найкращих настілок про контроль територій

Blood Rage

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: