web analytics

Виставка “Памфірова Маланка. Танець смерті та життя” їде в Чернівці

У січні ми писали про виставку “Памфірова Маланка. Танець смерті та життя“, що вона проходила в Українському домі в Києві з 26 січня по 19 лютого 2023 року. Якщо ви не встигли відвідати виставку, присвячену святу Маланки та прийдєшньому релізу довгоочікуваного українського фільму Памфір, ви ще маєте всі шанси зробити це в Чернівцях.

Понад 40 костюмів, більш ніж 100 обрядових масок, а також фото та відео гуцульских обрядів чекають на вас з 2 до 10 березня 2023 року в Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука за адресою м. Чернівці, вул. Головна, б. 140.

Памфір“, дебютна повнометражна стрічка відомого режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука, що вона зірвала 6-хвилинні овації на Каннському кінофестивалі, виходить в український прокат з 23 березня.

“Памфірова Маланка. Танець смерті та життя” — унікальний досвід про ненайбільш відомі сторінки питомо української культури. Його дуже є сенс пережити та осягнути, занурившись не лише у атмосферу довгоочікуваного фільму, а й у сакральні старовинні обряди.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

The Division 2 починає шостий рік життя з низкою допрацювань

p.ua.the division 2 aaron keener

Star Wars: Outlaws, Assassin’s Creed Shadows й Anno: 117. Підсумки Ubisoft Forward 2024

Ubisoft Forward 2024

S.T.A.L.K.E.R. 2, Doom The Dark Ages та Gears of War. Підсумки Xbox Games Showcase 2024

p.ua.xbox games showcase 2024

BlizzCon 2024 скасовано

Activision Blizzard

Конфліктологія українського кіно: чому Шевченківську премію цьогоріч не отримає не лише “Памфір”, а взагалі жодна стрічка

«Я поверну собі своє життя»: безкоштовна виставка робіт Максима Кривцова відкриється в Києві

Далі: Я поверну собі своє життя

З чого почати знайомство з японським кіно — Підбірка фільмів від Хідео Коджіми!

Criterion Collection

«Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом року

Довбуш