Виставка “Памфірова Маланка. Танець смерті та життя” їде в Чернівці

У січні ми писали про виставку “Памфірова Маланка. Танець смерті та життя“, що вона проходила в Українському домі в Києві з 26 січня по 19 лютого 2023 року. Якщо ви не встигли відвідати виставку, присвячену святу Маланки та прийдєшньому релізу довгоочікуваного українського фільму Памфір, ви ще маєте всі шанси зробити це в Чернівцях.

Понад 40 костюмів, більш ніж 100 обрядових масок, а також фото та відео гуцульских обрядів чекають на вас з 2 до 10 березня 2023 року в Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука за адресою м. Чернівці, вул. Головна, б. 140.

Памфір“, дебютна повнометражна стрічка відомого режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука, що вона зірвала 6-хвилинні овації на Каннському кінофестивалі, виходить в український прокат з 23 березня.

“Памфірова Маланка. Танець смерті та життя” — унікальний досвід про ненайбільш відомі сторінки питомо української культури. Його дуже є сенс пережити та осягнути, занурившись не лише у атмосферу довгоочікуваного фільму, а й у сакральні старовинні обряди.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Дізнайтеся більше про створення фільму “Памфір” у прямому ефірі!

Дмитро Сухолиткий-Собчук

Якби Вес Андерсон знімав українські фільми й серіали

Люксембург Люксембург

Сон про совість. Огляд фільму «Памфір»

Е3 2023 cкасовано, бо вона нікому не потрібна

E3

“Памфірова маланка” — зарядіться атмосферою прийдешнього фільму “Памфір” на цікавій виставці

Український реліз фільму “Памфір” перенесли на березень… Тож є час подивитись ще дещо!

Працівники Довженко-Центру офіційно заявили про рейдерське захоплення

Оголошено переможців національної премії кінокритиків “Кіноколо”

Кіноколо

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: