Витекла дата релізу другої бетки Battlefield Hardline

Дата релізу витекла в Інтернет аж двічі протягом останніх трьох днів. Вперше це відбулося 26 січня, коли ютубери отримали повідомлення від Ronku, спонсорської програми EA, з нагадуванням, що друга бета-версія Battlefield Hardline з’явиться 3 лютого цього року.

hMPSRTX1-337x600

Ось вам і прямі докази, якщо тільки хтось не зробив це повідомлення, аби надурити нас із вами. Але сьогодні Інтернет-крамниця Xbox Store ненавмисно опублікувала дату релізу тієї самої бетки для Xbox 360. Хоча, навряд чи вони робитимуть релізи для різних платформ у різні дні.

BF_Hardline_beta_date

Також є підозра, що ці «витоки» робить саме Electronic Arts, бо інформація, розповсюджена таким чином, змушує звертати на неї увагу багатьох ґеймерів.

Думаю, не слід нагадувати про сам факт чергового бета-тестування нової гри від EA під назвою Battlefield Hardline: ми вже згадували про це тут.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Cтрім Battlefield 1 Beta | ЗАПИС

Подробиці самітної кампанії Gwent: The Witcher Card Game

Демо Call of Duty: Infinite Warfare покажуть на Е3

Підсумки масштабного бета-тестування Overwatch

Системні вимоги Mirror’s Edge Catalyst

Бета-тестування Mirror’s Edge Catalyst вже на підході

Відкрите бета-тестування DOOM вже не за горами

Доступна бета-версія української стратегії Hexo War

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: