Визначилися переможці регіональних фіналів DPC 2022

Фінальний день у Південно-Східній Азії розпочався матчем BOOM Esports проти Team SMG. І якщо позавчора BOOM Esports з легкістю обіграли суперника 2-0, то сьогодні для перемоги їм знадобилися всі три мапи. В першій кращими були гравці BOOM Esports, та вже в другій мапі Team SMG вдалося зрівняти рахунок в серії. Вирішальна третя мапа пройшла в нерівній боротьбі з огляду на помилки у виборі героїв, яких припустилися Team SMG, зокрема незрозумілим залишився вибір Tiny на першу та Snapfire на другу позиції. У підсумку перемога BOOM Esports 44-17 та вихід до фіналу. Team SMG із призом у $15 000 залишили турнір, зайнявши третє місце.

Вирішальний матч за перемогу на підсумковому турнірі між BOOM Esports та Т1 тривав чотири мапи.
Про перші дві, в яких перемогу здобули BOOM Esports, сказати майже нічого. Швидкі та впевнені звитяги з рахунками 30-5 і 17-3 відповідно. На третю мапу, яка могла стати останньою в матчі, гравці Т1 налаштувались по максимуму, і попри значне відставання змогли переломи хід гри та завершити її на свою користь. Та вже після стадії драфтів четвертої мапи гравець мід позиції колективу Т1 Karl через проблеми з інтернетом не зміг розпочати гру, тому замість нього виступив гравець команди Polaris, Lelouch-. В такому складі T1 не змогли на рівних боротися проти суперника й зазнали поразки з рахунком 29-12.

Отже, за підсумками турніру BOOM Esports посіли перше місце (250 очок DPC та $50 000), другими стали гравці команди Т1 (130 очок DPC та $25 000), третє місце посіла команда Team SMG ($15 000), а Fnatic стал четвертими ($10 000).


Також завершився ігровий день в Західній Європі. За право вийти до фіналу змагались Gladiators та OG. Матч завершився швидко. Перша мапа за 25 хвилин з рахунком 25-7 принесла перемогу “гладіаторам”. Друга тривала на хвилину довше, а її рахунок склав 22-6 теж на користь колективу Gladiators.

У фіналі Gladiators зустрілись із Team Liquid. Днем раніше у матчі між цими командами Liquid здобули впевнену перемогу 2-0, але вчора колектив Gladiators дав справжній бій фавориту зустрічі та здобув доволі несподівану перемогу 3-1. Протягом усього матчу гравці Gladiators краще контролювали хід подій, що відбувались у грі, а Team Liquid так і не вдалось знайти свою гру, яку колектив демонстрував попередні два дні.

Тож за підсумками усіх зіграних матчів Gladiators посіли перше місце (250 очок DPC та $50 000), другими стали Team Liquid (130 очок DPC та $25 000), OG треті($15 000), а Tundra Esports закінчили фінальний турнір сезону на останньому місці ($10 000).

Останніми завершились матчі в південноамериканському регіоні. В першому матчі за вихід до фіналу турніру змагались Thunder Awaken та Infamous. Попри те, що колектив Thunder Awaken не зазнав жодної поразки протягом сезону, вийти до фіналу підсумкового турніру йому не вдалося. Доволі несподівана поразка в двох мапах принесла Thunder Awaken підсумкове третє місце та приз у $15 000.

Тож у фіналі зустрілись колективи Beastcoast та Infamous. Утім, боротьби в матчі не вийшло. Як би не старались гравці Infamous на кожній з трьох мап фінального матчу, довести бодай одну до перемоги їм не вдалося. Тож упевнена перемога Beastcoast з рахунком 3-0 принесла їм перше місце в турнірі, та додатково 250 очок DPC і $50 000 призових. Infamous, у свою чергу, отримують 130 очок DPC та $25 000.


А вже у цю п’ятницю, 18 лютого, стартують регіональні фінали в китайському, північноамериканському та східноєвропейському регіонах. Огляд матчів, як завжди, читайте на нашому сайті.

Читайте також

Дивіться фінали PGL Major Antwerp 2022 та ESL Stockholm Dota Major 2022 українською

dota2 stockholmmajor

Російську команду дискваліфікували з турніру DPC за намальовану літеру Z

Dota 2

Останні матчі зимового сезону DPC 2021/2022

phoenix dota

Перші фіналісти та невдаха. Огляд другого ігрового дня фінальних турнірів DPC

dota 2

Огляд першого дня фінальних турнірів зимового сезону DPC

Hell Raisers

Весняний Major та анонс регіональних фіналів CN, EU та NA регіонів

phantom assassin female characters dota 2 darkness artwork

Невдахи й фіналісти: огляд ігрового дня підсумкових турнірів DPC 2022

Dota 2

Огляд перших матчів підсумкового турніру DPC 2022

Dota 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: