Вже сьогодні 4 етап KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 перенесе вас у Північну Америку

Чемпіонат KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 перетнув свій екватор, тому четвертий етап, який відбудеться на північноамериканський трасі Laguna Seca, відкриватиме вирішальну половину турніру, яка визначить переможців у трьох заліках.

Після надважкої і непередбачуваної гонки у бельгійському Спа, Костянтин Романенко продовжує лідирувати у заліку водіїв, але з мінімальним відривом від Єгора Звуздецького — водіїв розділяє лише один бал. У Костянтина — 77 очок, а у Єгора — 76 очок. Домінік Хорошавін, який втратив гарантовану перемогу у Бельгії через неочікуваний завал у повороті Радійон має 61 бал. Якщо його мета захистити свій титул все ще залишається актуальною, Хорошавін має фінішувати вище Костянтина з Єгором і бажано з перемогою в кожному заїзді другої частини чемпіонату. Юрій Кіт, Руслан Безуглов та Олексій Панченко мають усі шанси поборотися за Топ-3 чемпіонату. Наразі між Хорошавіним і Панченко різниця лише 10 очок, а між Котом з Безугловим ще менше, тому інтрига в протистоянні за Топ-3 актуальна як ніколи!

У командному заліку Okuni Racing Team вже мають солідну перевагу над командою PRPL Rain Bitlook у 34 пункти  (137 проти 103), тоді як DigiForce мають лише на 10 балів менше ніж у «пурпурового дощу» – 93. Таким чином, питання про конфігурацію Топ-3 у цьому заліку відкрите.

Віктор Абрамов вийшов у лідери незалежного заліку з  перевагою у 3 очки над Артемом Хорольським – 84 та 81 бал відповідно. Немає жодних сумнівів, що боротьба за перемогу у цьому заліку продовжится більш активно у фінальній частині чемпіонату. Те саме стосується і третьої залікової позиції, яку наразі займає Руслан Слащов. Але і Віктор Кальмус і Павло Денисенко програють Руслану зовсім небагато, тому конфігурація Топ-3 буде змінюватися від гонки до гонки.

Запрошуємо у вівторок 21 листопада на пряму трансляції кваліфікації на каналі Bitlook, а у середу 22 листопада на пряму трансляцію перегонів на каналі PlayUA. Початок прямого ефіру о 21:00.

Коментуватиме всі події В’ячеслав Кобржицький.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Готуємося до старту п’ятого етапу KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 на японській трасі Сузука

kmamk 2 етап

За рецептом Рона Денніса. Четвертий етап чемпіонату КМАМК GT3 Endurance виявився не менш драматичним, ніж попередній

kmamk 2 етап

Драма останніх семи хвилин. Огляд третього етапу КМАМК GT3 Endurance Championship

kmamk 2 етап

Готуємося до третього етапу KMAMK GT3 Endurance Championship 2023

KMAMK GT3 Sprint Championship 2023 PlayUA Car

Нова траса подарувала нового переможця. Відбувся другий етап КМАМК GT3 Endurance Championship 2023

kmamk 2 етап

В Diablo IV можна зіграти абсолютно безкоштовно

diablo 4 lilith 2

Виходимо на старт другого етапу KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 уже сьогодні на Сільверстоуні

kmamk 2 етап

Blizzard розігрує ігровий ПК наповнений «справжньою людською кров’ю»

diablo 4

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: