Вже сьогодні 4 етап KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 перенесе вас у Північну Америку

Чемпіонат KMAMK GT3 Endurance Championship 2023 перетнув свій екватор, тому четвертий етап, який відбудеться на північноамериканський трасі Laguna Seca, відкриватиме вирішальну половину турніру, яка визначить переможців у трьох заліках.

Після надважкої і непередбачуваної гонки у бельгійському Спа, Костянтин Романенко продовжує лідирувати у заліку водіїв, але з мінімальним відривом від Єгора Звуздецького — водіїв розділяє лише один бал. У Костянтина — 77 очок, а у Єгора — 76 очок. Домінік Хорошавін, який втратив гарантовану перемогу у Бельгії через неочікуваний завал у повороті Радійон має 61 бал. Якщо його мета захистити свій титул все ще залишається актуальною, Хорошавін має фінішувати вище Костянтина з Єгором і бажано з перемогою в кожному заїзді другої частини чемпіонату. Юрій Кіт, Руслан Безуглов та Олексій Панченко мають усі шанси поборотися за Топ-3 чемпіонату. Наразі між Хорошавіним і Панченко різниця лише 10 очок, а між Котом з Безугловим ще менше, тому інтрига в протистоянні за Топ-3 актуальна як ніколи!

У командному заліку Okuni Racing Team вже мають солідну перевагу над командою PRPL Rain Bitlook у 34 пункти  (137 проти 103), тоді як DigiForce мають лише на 10 балів менше ніж у «пурпурового дощу» – 93. Таким чином, питання про конфігурацію Топ-3 у цьому заліку відкрите.

Віктор Абрамов вийшов у лідери незалежного заліку з  перевагою у 3 очки над Артемом Хорольським – 84 та 81 бал відповідно. Немає жодних сумнівів, що боротьба за перемогу у цьому заліку продовжится більш активно у фінальній частині чемпіонату. Те саме стосується і третьої залікової позиції, яку наразі займає Руслан Слащов. Але і Віктор Кальмус і Павло Денисенко програють Руслану зовсім небагато, тому конфігурація Топ-3 буде змінюватися від гонки до гонки.

Запрошуємо у вівторок 21 листопада на пряму трансляції кваліфікації на каналі Bitlook, а у середу 22 листопада на пряму трансляцію перегонів на каналі PlayUA. Початок прямого ефіру о 21:00.

Коментуватиме всі події В’ячеслав Кобржицький.

Disqus Comments Loading...