Baldur’s Gate 3 отримала безкоштовний приквел — кооп-детектив у стилі Twitch Plays

Поки всі чекають виходу Baldur’s Gate 3 з дочасного доступу, що очікується 31 серпня, розробники зненацька випустили приквел до гри — браузерний детектив Blood in Baldur’s Gate, де нам потрібно буде розгадати жорстоке вбивство ельфа, блукаючи по різних локаціях і збираючі можливі докази.

Щоправда, робитимемо ми це не самі, а в компанії тисяч інших гравців — Blood in Baldur’s Gate подібна до формату Twitch Plays, де гравці спільним голосуванням визначають, що робити далі. Тільки тут усе повільніше й менш хаотичне, бо детективам метушитися не варто. Конкретно тут після ретельного огляду певної локації учасники голосують, куди їм іти далі. Раз на добу голоси підраховуються й нас переносить у нову частину міста. Розробники обіцяють, що протягом 3 тижнів гра буде отримувати щоденні оновлення, які доповнюватимуть її новим контентом і локаціями.

Було видно, що якір пройшов через тулуб ельфа. Той, хто вчинив це звірство, зробив це з неймовірною жорстокістю. Свіжа кров продовжує витікати з великої рани, просочивши шовкову туніку й крапаючи на гаманець з ельфійським графіюванням, який все ще прикріплений до шкіряного ременя. Лютня лежить у руках молодої жертви, щоб ніколи більше не зіграти мелодію від свого власника.

Опис злочину

Події приквела відбуваються влітку 1477 року, за 15 років до історії, що розгорнеться у Baldur’s Gate 3. Гравцю доведеться приміряти на себе роль детектива, щоб розгадати, який нелюд вчинив цей кривавий злочин, які у нього мотиви і як його зупинити. Проте щойно справу буде розпочато, наступною пріоритетною жертвою для невідомого вбивці стане сам герой. Тож обережність у цій справі не завадить.

 

Щоб досягти своєї мети, детективу потрібно буде досліджувати локації, відкриття яких буде залежати від голосування гравців. Після Матроської переправи, ви можете відправитись до Рибальської пристані або Адміральського шляху. На голосування відводиться 24 години, після чого локація, що набере більшість голосів стане доступною для дослідження.

Тож використайте свої дедуктивні вміння щоб позбавити світ від ще одного ненаситного вбивці. 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Baldur’s Gate 3 принесла власникам D&D 90 млн доларів

baldur's gate 3

Ubisoft дозволить гравцям безкоштовно пограти у Skull and Bones ще до його релізу

skull and bones

У Baldur’s Gate 3 на самому початку гри захована секретна кінцівка

Baldur’s Gate 3

Xbox Series S «не витягує» Baldur’s Gate 3

Baldur’s Gate 3

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

ГРА РОКУ 2020 | PlayUA Game Awards

З наступним патчем Baldur’s Gate 3 не підтримуватиме старі збереження

Baldur’s Gate III

Baldur’s Gate 3 розробляють автори Divinity. І це прекрасно.

Baldurs-Gate-3

Чітери дісталися до Helldivers 2

helldivers 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: