ОНОВЛЕНО. Wacom дарують графічний планшет за ваш міні-комікс (нові дати)

Вже було чимало творчих конкурсів від Wacom Ukraine, але компанія не припиняє радувати художників своїми подарунками. У вас знову є можливість виграти чудову техніку для малювання у межах конкурсу #ТвентінКарантіно. Цього разу — це перовий планшет Wacom Intuos S. На ньому можна як редагувати фото і вести рукописні нотатки, так і повноцінно робити різні малюнки.

Проводять конкурс спільно з Ігорем Лободою — талановитим художником-коміксистом та викладачем курсу коміксів у школі Artcraft.

Щоб отримати цей приз, доведеться намалювати міні-комікс, використовуючи один зі заготовлених шаблонів. Після чого ви маєте опублікувати готову роботу на своїй сторінці у Facebook з хештегами #ТвентінКарантіно та #WacomUkraine.

Щоб підтвердити участь, зробіть репост акційного запису (прикріплений нижче), залиште під ним коментар з посиланням на роботу та описом своїх найбільших вражень цього року. І підпишіться на сторінки Wacom Ukraine та The igloinor arts.

Встигнути усе це зробити треба до нової дати — 20 травня 2021 (стара дата — 11 травня), у цей день приймання робіт буде припинено!

Після виконання усіх умов вам залишається лише дочекатися 14 травня, у цей день організатори разом з Ігорем оголосять найкращі, на їхню думку, 10 робіт. Серед них у прямому ефірі випадковим чином буде обрано одного переможця.

Детальніше з умовами можна ознайомитися на сайті Wacom.

Читайте також

Арт-челендж “Містична локація” від AB Games, Wacom та Games Gathering

Творчий конкурс PlayUA 10 років. ГОЛОСУВАННЯ

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

Грандіозний конкурс. PlayUA 10 років!

NieR:Automata продалась накладом у 6 мільйонів копій

Нова частина “Трансформерів” отримала дату виходу і підзаголовок

Трансформери

Postal 4: No Regerts отримала нові завдання та локації

Postal 4: No Regerts

Контролери DualSense для PS5 в нових кольорах вже доступні в магазинах України

Влада Швеції заборонила проводити The International з Dota 2

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: