War Thunder — глобальне оновлення 1.47

WarThunder_Big_Guns_artwork

Компанія Gaijin Entertainment повідомила про вихід глобального оновлення 1.47 для військової онлайн-ігри War Thunder. Воно отримало назву “Крупний Калібр”.

Назва “Крупний Калібр” відображає появу у War Thunder найбільшого танка і літака: легендарного німецького Pz.Kpfw.VIII Maus вагою в 188 тонн (найважчий танк), американського стратегічного бомбардувальника B29 Superfortress з розмахом крила в 43 метри і німецького стратегічного бомбардувальника Fw.200 Condor.

А прихильники радянської техніки будуть раді ранній версії знаменитого Іл-2 Штурмовик. Для нього змодельоване бронювання з 30 різних елементів. Всього ж в оновленні у гру додалося 14 нових бойових машин.

Ще одне нововведення полягає в тому, що тепер на різних типах поверхні техніка поводиться по-різному. При русі на дорозі швидкість вища, але танк сильніше заносить на поворотах, а ось крізь бруд доведеться продиратися з вивернутими грудками землі, залишаючи за собою глибоку колію. Як і в житті, після тривалої поїздки по бездоріжжю машини покриваються брудом і п илом.

Реалістичності наземним боям додасть камера від механіка-водія і командирський бінокль. Тепер в реалістичних режимах без індикаторів у ворожих машин стане простіше їх помічати і раніше реагувати на небезпеку.

Також в оновленні 1.47 з’явилася абсолютно нова для War Thunder система — різні предмети, які гравці можуть використовувати відразу або зберігати якийсь час. Предмети можна отримати за щоденний вхід у гру або в якості нагороди за успішний бій. Також їх можна виграти в турнірі або придбати в магазині. Вони дають шанс отримати преміумну техніку, знижки на різні машини, збільшують число одержуваних очок дослідження та ігрової валюти. Найбільш незвичайний предмет — парі, що укладається з самою грою, наприклад, на певну кількість перемог. Якщо вдасться виконати поставлені умови, гравці отримають щедру нагороду.

Окрім цього було дещо покращено продуктивність гри і графічна складова на слабких комп’ютерах. Змінились деякі режими, оновлена деталізація рослин і т. п. Прочитати детальну інформацію про всі оновлення можна за цим посиланням.

Читайте також

Stardew Valley отримає ще одне безкоштовне контентне оновлення

Stardew Valley

Warcraft III: Reforged врешті отримає рейтинговий режим гри

Warcraft III: Reforged

World of Tanks в’їжджає у 2021 рік з новим оновленням

“Вона має плани на цей жалюгідний світ!” Rage 2: Rise of the Ghosts представляє нового лиходія

Ігролад та подробиці Star Citizen Alpha 2.6

Enlisted — новий командний шутер від творців War Thunder

Новинки від Blizzard на gamescom 2016

LEOGAMING та IBox дарують бонуси за поповнення Lineage 2 та Point Blank

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: