War Thunder — оновлення 1.43

Команда розробників Gaijin Entertainment повідомила про вихід глобального оновлення 1.43, що містить десятки нововведень і додаткових можливостей для своєї військової онлайн-ігри War Thunder.

У версії 1.43 з’явилися десятки нових бойових машин. Гравців чекають додаткові 26 літаків і 17 нових моделей наземної техніки. Серед них — танк  Т-35, „летюче крило“ Horten 229 і кілька довгоочікуваних зенітних самоходок, в числі яких найпотужніша ЗСУ 57-2 і Flakpanzer V “Коеліан“ на базі легендарного танка „Пантера“.

Антон Юдінцев, генеральний директор компанії, розповів:

Ми продовжуємо вдосконалювати War Thunder і уважно прислухаємося до думки гравців. Оновлення 1.43 стало одним з найбільших за всю історію проекту. У грі з’явилися численні новинки, на які так чекали наші гравці, а також інші можливості, які, ми впевнені, їм теж сподобаються“.

А тепер коротко про зміни, які привнесло оновлення 1.43:

  • Тепер в танковому аркадному режимі доступна підтримка з повітря. Гравець, який знищив кілька ворожих танків поспіль, отримає можливість на короткий час викликати штурмовика або бомбардувальника, в той час як союзники і вороги будуть прикривати або намагатися збити його за допомогою винищувачів.
  • В ангарі гравці зможуть скористатися переглядом броні і модулів танка. Така можливість допоможе знайти вразливі місця всіх машин ще до початку бою.
  • У самому бою спеціальна камера отриманих ушкоджень після загибелі танка дозволить побачити, з якого боку і в якому місці була пробита броня, які ушкодження отримали внутрішні модулі та які поранення отримав екіпаж.
  • Поєдинки в повітрі теж збагатились оновленнями. З’явився новий режим „Гонка“. Спеціальна місія на швидкісне проходження повітряної траси вимагатиме від гравця найвищого рівня пілотної майстерності. Адже головне тут — не тільки прийти до фінішу першим, але й не проґавити жодної контрольної точки.
  • Дива на віражах можна буде демонструвати на новій мапі „Тропічний острів“, але крім неї, в грі з’являться ще три нові локації. „Норвегія“ — величезна мапа для повітряних боїв площею понад 16 000 квадратних кілометрів з п’ятьма історичними місіями в комплекті. Танкісти зможуть спробувати свої сили в „Польщі“ — першій міській мапі для танкових боїв, і в передгір’ях Кавказу на мапі „Моздок“.
  • Велика робота виконана зі звуковими ефектами, щоб зробити битви ще більш реалістичними.

Відкрите бета-тестування оновлення доступне зараз для платформ PC, PlayStation 4 і Mac.  Будь-хто може приєднатися до відкритого тестування на офіційному сайті проекту.

Читайте також

На PS4 вийде колекційне видання “8 ігор в одному”

Найстрашніші ігри для PlayStation (частина 1)

Blair Witch

State of Play у виконанні PlayUA

Cuphead скоро з’явиться на PS4?

Огляд без спойлерів – Ghost Of Tsushima (OLDboi)

Огляд Rocket Arena (OLDboi)

Саркастичний Огляд SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated (OLDboi)

Що ми гратимемо у 2020 та 2021? PC Gaming Show, Summer Game Fest, Guerrilla Collective (OLDboi)

Популярне