web analytics

Wargaming не їде на E3, хто наступний?

wgheader

Компанія Wargaming повідомила, що цьогорічна виставка електронних розваг E3 пройде без їх участі.

Якщо дивитися на виставку E3 зі сторони бізнесу, то вона нам не підходить, адже перш за все розрахована на роздрібний продаж цифрових продуктів. Тому нам, як компанії, яка займається поширенням free-to-play проектів, нинішній формат не надто підходить.

Нагадаємо, що окрім Wargaming від поїздки на E3 у червні 2016 року відмовились також такі гіганти індустрії, як Electronic Arts, Disney та Activision Blizzard.

TMNT Donatello

Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA

На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

EA офіційно запускає рекламу прямо в іграх

image

Чутки: Netflix не буде співпрацювати з режисерами, які наполягатимуть на кінотеатральних прокатах

2

BBC вперше з 2005 року скасували “Доктора Хто” та в пошуках нових шоураннера та студії

Доктор Хто

Call of Duty: Modern Warfare 4 не матиме “клоунських” скінів, обіцяють розробники

Масові звільнення в Disney і Marvel: перехід на ШІ чи реструктуризація та економія?

Blizzard i Jackson випустили гітару в стилі Diablo IV

jacksondiabloguitar

OpenAI закриває сервіс ШІ-відео Sora: угоду з Disney скасовано

sora

Blizzard перезапускає Overwatch, уже без цифри 2 в назві

p.ua.overwatch

Популярне