Wargaming.net League зал слави та Ґранд-фінал

25 квітня у Варшаві в стінах EXPO XXI відбудеться Wargaming.net League Ґранд-фінал 2015 — наймасштабніший кіберспортивний турнір з дисципліни World of Tanks. У зв’язку з цим на головному сайті проекту з’явилась віртуальна алея слави Ліги. Першими її зірками стали команди, які будуть боротися за чемпіонській титул у цьогорічному Ґранд-фіналі.

Новий режим Атака/Оборона— основа спортивного духу Wargaming.net League. Динаміка і екшен, які Ліга отримала завдяки цьому формату, вивели наші змагання на новий рівень. Не можу дочекатись побачити, що ж зможуть показати 12 кращих команд у Ґранд-фіналі. Ми подаруємо вболівальникам ще більше емоцій завдяки камері від першої особи, що дозволить глядачам повністю зануритися в атмосферу турніру. Щоб порадувати фанатів і надихнути спортсменів напередодні Ґранд-фіналу, ми створили віртуальний Зал Cлави, де глядачі зможуть знайти всю необхідну інформацію про фінал, а команди-переможці отримають індивідуальні сторінки після підведення підсумків турніру.

Говорить Олексій Кузнєцов, керівник кіберспортивного підрозділу Wargaming в СНД.

tournament_-_small

На підсумковий турнір до Варшави приїде 12 кращих команд Wargaming.net League з 5 регіонів. Чинні чемпіони Na`Vi разом з танкістами з HellRaisers, котрі більш відомі як Unity, представлятимуть RU-регіон. Честь Європи захищатимуть срібні призери торішнього Ґранд-фіналу Virtus.PRO і переможці турніру Rumble in the West, команда Schoolbus. Від Північної Америки виступлять відомі своїм сміливим стилем гри RUlette і сама агресивна команда по той бік Атлантики — eLevate. З Китаю приїдуть безкомпромісні та зухвалі Reforn і новачки Ліги YaTo, а Азію представлятимуть триразові золоті призери WGL APAC, корейська команда ARETE, і фаворити регіональних турнірів — танкісти з ELONG. Володарями wild cards стали тріумфатори 3 сезону Ліги Santa Clause and Six Deers і чемпіони Європи Kazna Kru.

Зі складом кожної із груп, турнірній сіткою, докладним розкладом матчів та онлайн-трансляцій можна ознайомитись на сайті.

Читайте також

Wargaming змінює формат танкового кіберспорту

World of Tanks

Танкові бої тепер і в доповненій реальності

Преміумна техніка World of Tanks стала ближчою до українських гравців

World of Tanks

World of Tanks зустрічає новорічні свята на всіх платформах

Wargaming і Альфа-Банк Україна випустили картки для ґеймерів

World of Tanks Blitz — «Прекрасна шістка»

Футбольна лихоманка у World of Tanks

Wargaming розповіли як робляться відео у форматі 360 градусів

Популярне