Wargaming припиняє роботу в Росії та Білорусі… але є нюанс

Студія Wargaming повідомила, що припиняє свою діяльність в Росії та Білорусі. Також компанія закриває свою студію в Мінську, з якої власне й почалася історія Wargaming.

Утім, якщо вам здається, що тепер наші вороги залишаться без World of Tanks та інших ігор компанії, то, на жаль, це не так.

Як бачимо зі звернення,  хай Wargaming припиняє свою діяльність в країнах-агресорах, але її чинні сервіси й далі там працюватимуть — просто тепер ними займатиметься Lesta Studio (World of Warships), яка відтепер не є частиною Wargaming. Операційний перехід розпочався 31 березня, і фактично з того часу Wargaming офіційно не отримуватиме жодних прибутків з РФ та Білорусі.

Щоправда, як далі розвиватимуться World of Tanks та інші ігри Wargaming, компанія наразі не пояснила. Якщо всі прийдешні напрацювання Wargaming Kyiv та інших виробничих студій будуть доступні лише для європейських і американських серверів, а а мордорське ґетто залишиться тільки зі “санкціонованою” версією, то це буде цілком оптимальним варіантом.

Утім, якщо Wargaming надаватиме Lesta нові матеріали й надалі, то до компанії виникне чимало питань. Чекаємо офіційних пояснень.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

[ОНОВЛЕНО] Death from Above, гра про українського оператора дрона, отримала російську локалізацію

p.ua.death from above

У Києві пройде спеціальний показ фільму «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова

20 Днів у Маріуполі

На Indie Cup Ukraine з’явилася нова номінація — Вибір спільноти

Through the Nightmares

United24 і Wargaming зібрали 39 млн гривень для закупівлі реанімобілів

photo 2023 10 18 14 20 05

Вийшов трейлер української драми у форматі скрінлайфу «Лишайся онлайн»

лишайся онлайн

United24 і Wargaming запустили благодійний проєкт для закупівлі реанімобілів

key art wargamingunited

Death from Above отримала кримськотатарську локалізацію

death from above

Варшавське повстання, ритм-паркур, фрукти-окупанти — У що безкоштовно пограти в Steam?

ПУТІН