Wargaming розкрили деталі нового режиму для World of Tanks у стилі королівської битви

У World of Tanks повним ходом йде «Танковий фестиваль» — помітна ігрова подія, що триватиме 2 місяці. І одним з головних пунктів фестивальної програми став анонс режиму «Сталевий мисливець».

Режим стартує сьогодні та буде доступний до 16 вересня. Величезна міська мапа — «Зона 404», що має схильність зменшуватися, особливі бойові машини та незвичні ігрові механіки — усе це ви зустрінете саме в цьому режимі.

Режим «Сталевий мисливець» — демонстрація того, що гравці World of Tanks можуть розраховувати на сміливі експерименти в грі. Минулого року ми протестували чорновий варіант цієї події. І наплив позитивних відгуків став для нас натхненням на створення повноцінного режиму якраз під «Танковий фестиваль».

Максим Чувалов, Publishing Director World of Tanks

Правила гри

Правила режиму «Сталевий мисливець» — прості. Це бої на виживання, де є тільки один переможець (один танкіст або команда з трьох людей). Кожен гравець може обрати один з трьох спеціальних танків, що представляють “класичні” танкобудівні нації: СРСР, США та Німеччину. Перед початком бою, кожен з 20 танкістів обирає на мапі місце, де він почне бій. У ході бою, карта поступово зменшуватиметься у розмірах і на ній з’являтимуться небезпечні зони, де машини втрачатимуть очки міцності.

Тактики

У «Сталевому мисливці» гравці можуть проявляти свій тактичний талант повною мірою. Знищуй противника, нанось йому пошкодження чи збирай трофеї — усе це дає бойовий досвід, головний ресурс цього режиму. Накопичуючи його, гравець може покращувати свою техніку прямо під час бою.

Особливі механіки

Боєвий досвід — це ще не все, що необхідно збирати на міській мапі «Зона 404». Скориставшись знайденими на карті разовими бонусами, гравці можуть відновити показник міцності своєї машини або товаришів за командою чи радикально змінити ситуацію на полі бою, тимчасово пришвидшивши свій танк. У їхньому розпорядженні будуть і інші можливості, наприклад: встановлення димової завіси та виклик авіаудару.

Нагороди

У режимі «Сталевий мисливець» гравці можуть отримати:

  • декалі
  • унікальні стилі
  • кредити
  • бони
  • медалі
  • нашивки
  • дні преміум акаунту

Читайте також

SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував

«Штурмтигр» виконає головну роль в III Акті святкування ювілею World of Tanks

World of Tanks зустрічає свій 10-річний ювілей!

Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

Найпопулярніший блоґер світу зіграв у World of Tanks!

В Одесі пройде турнір по World of Tanks

«Wargaming Fest: День танкіста» зібрав 250000 учасників з 28 країн

«Wargaming Fest: День танкіста»

Pagan Online вийшла в реліз

Pagan Online

Популярне