Wargaming та Mad Head Games анонсували Pagan Online

Wargaming анонсувала Pagan Online — нову action-rpg від сербських розробників Mad Head Games. Світ Pagan Online базується на дохристиянському періоді з унікальними героями, натовпами противників та надприродніми здібностями. Ігровий всесвіт розширюватимуть доповненнями з новими героями, локаціями, противникам та вміннями.

Не заїжджений сетинг — тільки вершина айсбергу. У основі ігроладу Pagan Online лежить поєднання механік класичного hack’n’slash та MOBA, приправлення посиланням на рейди зі звичних нам MMORPG. Гравці рухатимуться від однієї арени до іншої, відточуючи власні навички та майстерність у інтенсивних боях зі звичайними противниками та босами, кожен з яких потребує унікальної тактики.

Mad Head Games — це Wargaming 10 років тому. Невеличка амбіційна команда, що розробляє свій перший «великий» онлайн проект. Ці хлопці не бояться сміливих експериментів і, у більшості своїй, саме це стало причиною тому, що ми почали співпрацю з ними. У них вогонь у очах і ми хочемо разом показати їхнє творіня світу.

Джейкоб Беклер, продуктовий директор Pagan Online

Pagan Online надасть гравцям декілька ігрових режимів, у тому числі соло та Co-Op, з місіями, які не нудно проходити заново, рівнями складності та чималою кількістю нагород. Крім того гра регулярно поповнюватиметься новими епізодами — «Бойовими історіями».

Читайте також

Творці Silent Hill працювали над новим PvE-режимом у World of Tanks

Cтрім WoT: The Last Waffenträger з гостями

Портали, Тесла-гармати, битва з босом — це точно World of Tanks?

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

WoT / Максим Чувалов

Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

В Одесі пройде турнір по World of Tanks

«Wargaming Fest: День танкіста» зібрав 250000 учасників з 28 країн

«Wargaming Fest: День танкіста»

Pagan Online вийшла в реліз

Pagan Online

Популярне