Wargaming та Mad Head Games анонсували Pagan Online

Wargaming анонсувала Pagan Online — нову action-rpg від сербських розробників Mad Head Games. Світ Pagan Online базується на дохристиянському періоді з унікальними героями, натовпами противників та надприродніми здібностями. Ігровий всесвіт розширюватимуть доповненнями з новими героями, локаціями, противникам та вміннями.

Не заїжджений сетинг — тільки вершина айсбергу. У основі ігроладу Pagan Online лежить поєднання механік класичного hack’n’slash та MOBA, приправлення посиланням на рейди зі звичних нам MMORPG. Гравці рухатимуться від однієї арени до іншої, відточуючи власні навички та майстерність у інтенсивних боях зі звичайними противниками та босами, кожен з яких потребує унікальної тактики.

Mad Head Games — це Wargaming 10 років тому. Невеличка амбіційна команда, що розробляє свій перший «великий» онлайн проект. Ці хлопці не бояться сміливих експериментів і, у більшості своїй, саме це стало причиною тому, що ми почали співпрацю з ними. У них вогонь у очах і ми хочемо разом показати їхнє творіня світу.

Джейкоб Беклер, продуктовий директор Pagan Online

Pagan Online надасть гравцям декілька ігрових режимів, у тому числі соло та Co-Op, з місіями, які не нудно проходити заново, рівнями складності та чималою кількістю нагород. Крім того гра регулярно поповнюватиметься новими епізодами — «Бойовими історіями».

Читайте також

В Одесі пройде турнір по World of Tanks

«Wargaming Fest: День танкіста» зібрав 250000 учасників з 28 країн

«Wargaming Fest: День танкіста»

Pagan Online вийшла в реліз

Pagan Online

Огляд Pagan Online

Pagan Online

Wargaming розкрили деталі нового режиму для World of Tanks у стилі королівської битви

World of Tanks

На «Wargaming Fest: День танкіста» виступлять легендарні The Offspring та не тільки

Воплі Водоплясова

Pagan Online вийде в реліз 27 серпня разом з грандіозним ігровим оновленням

Wargaming Nexus — новий підрозділ, що розроблятиме передові мобільні проекти

Wargaming

Популярне