Wargaming та Mad Head Games анонсували Pagan Online

Wargaming анонсувала Pagan Online — нову action-rpg від сербських розробників Mad Head Games. Світ Pagan Online базується на дохристиянському періоді з унікальними героями, натовпами противників та надприродніми здібностями. Ігровий всесвіт розширюватимуть доповненнями з новими героями, локаціями, противникам та вміннями.

Не заїжджений сетинг — тільки вершина айсбергу. У основі ігроладу Pagan Online лежить поєднання механік класичного hack’n’slash та MOBA, приправлення посиланням на рейди зі звичних нам MMORPG. Гравці рухатимуться від однієї арени до іншої, відточуючи власні навички та майстерність у інтенсивних боях зі звичайними противниками та босами, кожен з яких потребує унікальної тактики.

Mad Head Games — це Wargaming 10 років тому. Невеличка амбіційна команда, що розробляє свій перший «великий» онлайн проект. Ці хлопці не бояться сміливих експериментів і, у більшості своїй, саме це стало причиною тому, що ми почали співпрацю з ними. У них вогонь у очах і ми хочемо разом показати їхнє творіня світу.

Джейкоб Беклер, продуктовий директор Pagan Online

Pagan Online надасть гравцям декілька ігрових режимів, у тому числі соло та Co-Op, з місіями, які не нудно проходити заново, рівнями складності та чималою кількістю нагород. Крім того гра регулярно поповнюватиметься новими епізодами — «Бойовими історіями».

Читайте також

«World of Tanks: Mercenaries» святкує свій 5 день народження

World of Tanks

Колісна бронетехніка уже у World of Tanks!

World of Tanks

Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Newzoo

Компанія Wargaming підбила підсумки 2018 року та поділилася планами на майбутнє

Wargaming

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв’ю з Дмитром Великоіваненком

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв'ю з Дмитром Великоіваненко (Games Gathering 2018)

Зустрічай свята на танку у «World of Tanks: Mercenaries»

World of Tanks

Wargaming та Mad Head Games показали ігролад Pagan Online

Pagan Online

Wargaming та «Белавіа» презентували новий Танколіт

World of Tanks

Популярне