Wargaming та Mad Head Games показали ігролад Pagan Online

Wargaming та Mad Head Games представили публіці перший ігроладний трейлер Pagan Online. Сповнена подій екшн-ролівка вийде у 2019 році, щоб потішити гравців усього світу ордами монстрів та підступними босами з недр язичницької міфології. А головне — м’ясорубкою з величезною кількістю м’яса та крові під жорстку музику.

Ураганний сесійний ігролад нагородить гравців, які вміють мислити тактично, вчасно прожимати, ухилятися та ультувати. Pagan Online буде скілозалежною грою, яка зможе кинути виклик справжнім майстрам. Система розвитку персонажів буде заохочувати створення великої сім’ї унікальних героїв (замість одного з багатьма білдами). Безліч комбінацій персонажів, їхні вміння та обвіси створюватимуть синергію, перевершуючи просту суму цих доданків. Перевірити їхню силу можна буде у декількох режимах, у тому числі сутичках зі злючими босами. Поєднання процедурної генерації арен, сторітелінгу та свободи вибору створять відчуття живого та мінливого світу, де кожен день та бій будуть в новинку. Почати гострити сокиру можна уже зараз — у закритих випробуваннях на pagan-online.com.

Pagan Online — це непрості місії, висока реіграбельність, жорстокі сутички, а також невичерпні глибини кастомізації, луту та чистого берсерського щастя. Приєднуйтеся до м’ясорубки.

Читайте також

В Одесі пройде турнір по World of Tanks

«Wargaming Fest: День танкіста» зібрав 250000 учасників з 28 країн

«Wargaming Fest: День танкіста»

Pagan Online вийшла в реліз

Pagan Online

Огляд Pagan Online

Pagan Online

Wargaming розкрили деталі нового режиму для World of Tanks у стилі королівської битви

World of Tanks

На «Wargaming Fest: День танкіста» виступлять легендарні The Offspring та не тільки

Воплі Водоплясова

Pagan Online вийде в реліз 27 серпня разом з грандіозним ігровим оновленням

Wargaming Nexus — новий підрозділ, що розроблятиме передові мобільні проекти

Wargaming

Популярне