Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

Напередодні Міжнародного дня польоту людини в космос Wargaming запрошує всіх гравців World of Tanks безкоштовно зануритися в світ космічних баталій Master of Orion: Conquer the Stars – покрокової стратегії 2016 року, яка продовжує легендарну серію ігор Master of Orion.

Для отримання доступу до однокористувацької версії стратегії гравцям World of Tanks необхідно з 9 по 23 квітня виконати одне просте бойове завдання в режимі «Випадковий бій» (тип «Генеральна битва» також підходить) незалежно від обраного рівня техніки. Після цього гравець може завантажити Master of Orion через Wargaming.net Game Center і битися в однокористувацькому режимі, маючи у розпорядженні усі раси. Виконуючи бойові завдання в зазначений період, гравці зможуть отримати унікальні елементи кастомізації Master of Orion для своїх машин.

Наші командири зможуть реалізувати свій бойовий потенціал в новій, космічної стихії безкоштовно, – говорить Максим Чувалов, Publishing Director, World of Tanks. – Master of Orion пропонує гравцям проявити свої стратегічні здібності та створити власну імперію в безкрайньому космосі. Саме час долучитися до World of Tanks і отримати доступ до двох всесвітів одночасно.

Крім контенту, включеного до доступної для скачування версії (75 досліджуваних технологій, можливість освоювати більше 100 сонячних систем і видозмінювати свої космічні кораблі), гравці отримають доступ до першого доповнення гри, Revenge of Antares, а також контенту з колекційного видання: раси терранів і режиму «класичної» графіки, що перетворює 3D-кораблі в піксельні зображення часів ранніх 1990-х.

Завантажити пакет Master of Orion можна виключно через Wargaming.net Game Center. Повну інформацію про акцію можна дізнатися на офіційному порталі World of Tanks.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

World of Warplanes нарешті має українську локалізацію

world of warplanes game wallpaper

Марсоходи, аномалії, гравігармати… А це точно World of Tanks?

cosmic loading screenart

World of Tanks Blitz отримала українську локалізацію. З озвученням!

wot blitz5

Friday the 13th: Killer Puzzle незабаром приберуть з крамниць через завершення ліцензії

Friday the 13th: killer puzzle

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Новий вбивця PUBG ? Все про SUPER PEOPLE. Головні механіки та фічі. Офіційний український партнер (Game Story)

super people

Tower of Fantasy 💙💛 Головні фічі гри та де шукати українське комьюніті (Game Story)

tower of fantasy

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: