Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

Напередодні Міжнародного дня польоту людини в космос Wargaming запрошує всіх гравців World of Tanks безкоштовно зануритися в світ космічних баталій Master of Orion: Conquer the Stars – покрокової стратегії 2016 року, яка продовжує легендарну серію ігор Master of Orion.

Для отримання доступу до однокористувацької версії стратегії гравцям World of Tanks необхідно з 9 по 23 квітня виконати одне просте бойове завдання в режимі «Випадковий бій» (тип «Генеральна битва» також підходить) незалежно від обраного рівня техніки. Після цього гравець може завантажити Master of Orion через Wargaming.net Game Center і битися в однокористувацькому режимі, маючи у розпорядженні усі раси. Виконуючи бойові завдання в зазначений період, гравці зможуть отримати унікальні елементи кастомізації Master of Orion для своїх машин.

Наші командири зможуть реалізувати свій бойовий потенціал в новій, космічної стихії безкоштовно, – говорить Максим Чувалов, Publishing Director, World of Tanks. – Master of Orion пропонує гравцям проявити свої стратегічні здібності та створити власну імперію в безкрайньому космосі. Саме час долучитися до World of Tanks і отримати доступ до двох всесвітів одночасно.

Крім контенту, включеного до доступної для скачування версії (75 досліджуваних технологій, можливість освоювати більше 100 сонячних систем і видозмінювати свої космічні кораблі), гравці отримають доступ до першого доповнення гри, Revenge of Antares, а також контенту з колекційного видання: раси терранів і режиму «класичної» графіки, що перетворює 3D-кораблі в піксельні зображення часів ранніх 1990-х.

Завантажити пакет Master of Orion можна виключно через Wargaming.net Game Center. Повну інформацію про акцію можна дізнатися на офіційному порталі World of Tanks.

 

Читайте також

SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував

Новий світловідбиваючий одяг від HyperX та Champion

«Штурмтигр» виконає головну роль в III Акті святкування ювілею World of Tanks

Xzibit прокачає вам тачку у Call of Duty: Modern Warfare

Logitech G анонсувала випуск клавіатури G915 TKL

Міжнародний онлайн турнір від HyperX CS:GO 2×2 розпочнеться вже завтра

Час релізу Valorant наближається

Станьте ковбоєм у новому DLC до Borderlands 3

Популярне