Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

Напередодні Міжнародного дня польоту людини в космос Wargaming запрошує всіх гравців World of Tanks безкоштовно зануритися в світ космічних баталій Master of Orion: Conquer the Stars – покрокової стратегії 2016 року, яка продовжує легендарну серію ігор Master of Orion.

Для отримання доступу до однокористувацької версії стратегії гравцям World of Tanks необхідно з 9 по 23 квітня виконати одне просте бойове завдання в режимі «Випадковий бій» (тип «Генеральна битва» також підходить) незалежно від обраного рівня техніки. Після цього гравець може завантажити Master of Orion через Wargaming.net Game Center і битися в однокористувацькому режимі, маючи у розпорядженні усі раси. Виконуючи бойові завдання в зазначений період, гравці зможуть отримати унікальні елементи кастомізації Master of Orion для своїх машин.

Наші командири зможуть реалізувати свій бойовий потенціал в новій, космічної стихії безкоштовно, – говорить Максим Чувалов, Publishing Director, World of Tanks. – Master of Orion пропонує гравцям проявити свої стратегічні здібності та створити власну імперію в безкрайньому космосі. Саме час долучитися до World of Tanks і отримати доступ до двох всесвітів одночасно.

Крім контенту, включеного до доступної для скачування версії (75 досліджуваних технологій, можливість освоювати більше 100 сонячних систем і видозмінювати свої космічні кораблі), гравці отримають доступ до першого доповнення гри, Revenge of Antares, а також контенту з колекційного видання: раси терранів і режиму «класичної» графіки, що перетворює 3D-кораблі в піксельні зображення часів ранніх 1990-х.

Завантажити пакет Master of Orion можна виключно через Wargaming.net Game Center. Повну інформацію про акцію можна дізнатися на офіційному порталі World of Tanks.

 

Читайте також

Корпус Aerocool CS-107 формату Mini Tower для ваших маленьких ПК

PlayUA 10+1 років. Що далі?

Більше потужності, більше чіткості! World of Tanks Console виходить на консолях нового покоління

Acer поповнює асортимент моніторів новими моделями для ігор та творчої роботи

World of Warcraft виповнюється 16 років

World of Warcraf

Стрім гелловінського режиму “Мирний-13” (World of Tanks)

Творці Silent Hill працювали над новим PvE-режимом у World of Tanks

Поринь у гру з новими моніторами від Acer