Wargaming відродить легендарну стратегію Master of Orion

MoO_Assets_Announcement_Screens_Space_Ship

Компанія Wargaming анонсувала перезапуск культової космічної стратегії Master of Orion. Стараннями білоруської компанії і аргентинської команди NGD Studios легендарна гра отримає друге життя.

За словами розробників, відроджена версія Master of Orion успадкує найкращі риси своїх знаменитих попередниць, поєднавши у собі філософію 4Х: досліджуй, розширюй, використовуй, знищуй. Космічні баталії запропонують ґеймеру ринути в боротьбу за міжгалактичне панування. Master of Orion обіцяє потішити сучасною графікою, мультиплатформним ігроладом і цікавим сюжетом.

Голова Wargaming Віктор Кислий, зазначає:

Master of Orion повертає Wargaming до витоків. Гра зробила колосальний вплив на формування моїх особистих переваг як ґеймера і як розробника. Серія перемогла час, і для нас велика честь працювати над нею спільно з NGD Studios.

До слів колеги приєднався Андрес Чілковскі, директор NGD Studios:

Для мене, як і для інших фанатів гри, відродження Master of Orion – давня мрія, яка ось-ось здійсниться. Ми доопрацювали багато складових проекту, але зберегли фірмовий ґеймплей гри, тому нову Master of Orion оцінять як багаторічні фанати серії, так і нові користувачі.

Master of Orion стане другою Si-Fi-грою для Wargaming. Творцеві військових онлайн-ігор космічна тематика знайома: перша слава і популярність прийшла до компанії з релізом футуристичної серії ігор Massive Assault.

У новій Master of Orion безмежна галактика постане перед ґеймерами з сучасною графікою і запропонує віртуальним дослідникам космічної безодні битися на боці однієї з численних рас.

Оновлена ​​версія збереже класичний ігролад покрокової космічної стратегії. Проте гравці отримають поліпшений користувацький інтерфейс, озвучку від відомих акторів, нову систему навчання та інші елементи, які спроможні відновити життя серії.

Коли відбудеться запуск Master of Orion нового зразка? Наразі невідомо.

Читайте також

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Конференція Games Gathering: коротко про головне

Колекція техніки World of Tanks поповнилася італійськими машинами

World of Tanks

Танкові бої тепер і в доповненій реальності

One Piece: World Seeker вийде на Заході у 2018

One Piece

MSI та Wargaming підготували спецверсію ноутбука MSI GP62M

Wargaming і Альфа-Банк Україна випустили картки для ґеймерів

Анонс The Last of Us 2 вже не за горами

Відбувся реліз довгоочікуваної космічної стратегії Master of Orion

Популярне