Wargaming відродить легендарну стратегію Master of Orion

MoO_Assets_Announcement_Screens_Space_Ship

Компанія Wargaming анонсувала перезапуск культової космічної стратегії Master of Orion. Стараннями білоруської компанії і аргентинської команди NGD Studios легендарна гра отримає друге життя.

За словами розробників, відроджена версія Master of Orion успадкує найкращі риси своїх знаменитих попередниць, поєднавши у собі філософію 4Х: досліджуй, розширюй, використовуй, знищуй. Космічні баталії запропонують ґеймеру ринути в боротьбу за міжгалактичне панування. Master of Orion обіцяє потішити сучасною графікою, мультиплатформним ігроладом і цікавим сюжетом.

[youtube id=”MtQhNef17zw”]

Голова Wargaming Віктор Кислий, зазначає:

Master of Orion повертає Wargaming до витоків. Гра зробила колосальний вплив на формування моїх особистих переваг як ґеймера і як розробника. Серія перемогла час, і для нас велика честь працювати над нею спільно з NGD Studios.

До слів колеги приєднався Андрес Чілковскі, директор NGD Studios:

Для мене, як і для інших фанатів гри, відродження Master of Orion – давня мрія, яка ось-ось здійсниться. Ми доопрацювали багато складових проекту, але зберегли фірмовий ґеймплей гри, тому нову Master of Orion оцінять як багаторічні фанати серії, так і нові користувачі.

Master of Orion стане другою Si-Fi-грою для Wargaming. Творцеві військових онлайн-ігор космічна тематика знайома: перша слава і популярність прийшла до компанії з релізом футуристичної серії ігор Massive Assault.

У новій Master of Orion безмежна галактика постане перед ґеймерами з сучасною графікою і запропонує віртуальним дослідникам космічної безодні битися на боці однієї з численних рас.

Оновлена ​​версія збереже класичний ігролад покрокової космічної стратегії. Проте гравці отримають поліпшений користувацький інтерфейс, озвучку від відомих акторів, нову систему навчання та інші елементи, які спроможні відновити життя серії.

Коли відбудеться запуск Master of Orion нового зразка? Наразі невідомо.

Читайте також

Стрім гелловінського режиму “Мирний-13” (World of Tanks)

Творці Silent Hill працювали над новим PvE-режимом у World of Tanks

Cтрім WoT: The Last Waffenträger з гостями

Портали, Тесла-гармати, битва з босом — це точно World of Tanks?

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

WoT / Максим Чувалов

Стрім присвячений видавництву Vovkulaka (30.07.2020)

Освіти свою ігрову станцію разом з Aerocool Mecha ARGB

Wargaming відкриває безкоштовний доступ до Master of Orion всім гравцям World of Tanks

Популярне