Warhammer World

Автор: Андрій Нальотов @HeritorA

Урочисте відкриття Warhammer World — на цю подію, що вже тепер, 16-17 травня, відбувається у британському місті Ноттінґем, фанати, помірковані прихильники та просто туристи чекали роками. Адже вперше за останні 10 років світовий центр Warhammer (в прямому сенсі слова) було перебудовано і модернізовано згідно сучасних вимог гравців та індустрії. Warhammer World вже понад 30 років надає послуги із підтримки всесвітів Warhammer, ігрових мініатюр, кодексів та іншої книжкової продукції для користувачів з усього світу.

Втім, цьогорічне відкриття приурочили ще й до 30-річчя всесвіту Warhammer, яке мали святкувати ще минулого року. Представники Games Workshop та її дочірніх компаній Black Library і Forge World обіцяли яскраву подію та суттєві зміни. І вони дотримали свого слова. Один квадратний кілометр кілометр “вахівського” щастя з усіх трьох сетингів Warhammer — Fantasy Battles, Horus Herecy  i Warhammer 40000 — очікував щасливих володарів ексклюзивного квитка на подію, а згодом і всіх інших фанів. 500 моделей нового ряду, 3 ексклюзивні книги та два кодекси, найбільший у світі (100-метровий!) ігровий стіл, 25 діорам з відомих конфліктів усіх трьох сетингів, оновлені магазини і бар “Bugman’s” відтепер очікують відвідувачів.

Заспані британці з усієї країни  та безпосередньо Ноттінґема і гості з Франції, Німеччини тощо шикувалися у черги, аби потрапити до основи основ Games Worskhop та світів Warhammer.

warhammer world que

На невиспаних фанатів  при вході до велетенської вітальні очікував обіцяний бойовий титан  класу “Воєвода” з Леґіо Грифонікус! Ну і його менший колега.

Невгамовний люд дуже швидко дістався до магазинів Black Library тa Forge World, які розмістилися майже при вході, і всім кортіло витратити кошти на щось унікальне!

Крамниця всієї друкованої продукції, випущеної за всі роки існування видавничої компанії Black Library  (Warhammer 40000, Horus Heresy, Warhammer Fantasy Battles), розташувалася за 20 метрів від центральної ігрової зали та всім відомого бару “Bugman’s”.

11287271_10152908999076172_830615286_n

Тут фани зможуть придбати все: від друкованих книг у СЕМИ різних форматах (  звичайні книги у м’якій обкладинці чи палітурці, Легендарне видання, колекційне, поліпшене, обмежене і так зване “Перше Видання”) та численні аудіо-драми і навіть радіо-п’єси.

Загальний перелік тайтлів, випущених з-під пера авторів  Black Library  досяг майже 500 романів та антологій.  А любителі аудіо можуть вибрати з-понад 100 аудіодисків.  Ну а головним козирем дня від видавництва стала ексклюзивна для заходу антологія “Meduson”, в якій відзначилися хедлайнери Black Library — Ден Ебнетт, Ґрем МакНілл, Ґай Хейлі, Кріс Райт та інші.

Медусон

Поміж крамницями Black Library тa Forge World було створено новісіньку арт-галерею. Тут на фанів очікує широченний вибір постерів та плакатів на всі смаки (за ціною від 15 до 100 фунтів стерлінгів. Хобі, воно таке ж таке коштовне).

Половина з них — літографії художника Ніла Робертса, який вже понад 8 років успішно співпрацює з компанією. Решту становлять старі роботи Карла Копінського і менш відомих художників.

Тут представники GW теж не вдарили лицем у багнюку, і галерея дійсно має зображення кожної раси з улюблених сетингів, кожного відомого героя і всі обкладинки романів по Єресі Гора разом зі скетчами усіх Примархів (окрім 2-го та 11-го, звичайно).

Поруч для любителів настілки і моделей розташувалася крамниця побратима Black Library — Forge World! Тут вам і весь ряд моделей від дочірньої компанії Games Workshop, і збірки кодексів та правил, та все те, що знаходиться у роботі для наступних випусків!

For the OMNISSIAH!

Серед великого вибору доступної продукції від Forge World, окремо представлені роботи, завершені на 75 %, які вийдуть у найближчому майбутньому. Кількість представлених моделей зі старих наборів та новинок лише за цю суботу перевалила за декілька тисяч. А це все кропітка робота, яка велася цілими роками задля улюблених фанів. Всього ж власники Warhammer представили 20 заповнених стелажів моделей у різному стані готовності.

Оскільки зараз більшість асоціює компанію Forge World саме з Єресю Гора (про яку ми розповімо вже у найближчих випусках “Warhammer для чайників”), то й оформлення крамниці приурочили до виходу 5-ї книги по Єресі Гора, “Tempest”.

Події книги та правила охоплюють баталію на Калті, тож без Ультрамаринів та Носіїв Слова з новим модельним рядом ніяк не обійтись.

Відтак у роботі творчих студій Forge World зараз знаходиться 210 зразків техніки, загонів космодесанту, монстрів, лицарів та титанів!

Далі на гостей оновленого Warhammer World  очікують ігрові презентаційні переходи та безпосередньо “зали величі” — ігрові зали, де розгортаються напружені партії настілки!

На ігрових презентаціях любителів Warhammer з гордістю зустрічали Перший капітан Імперських Кулаків Сиґізмунд. Анонсований і представлений на кожному кроці бойовий титан класу “Воєвода”, супермодель відкриття, став центром поклоніння фанів, і його модель займає ледь не чверть ігрового столу. Механікус Ординатус також отримав власну модель — і хоча вона ще у роботі, але обіцяє стати основою армій Механікус.

Всього ж на відкритті Warhammer World  презентували понад 400 нових моделей від творчих студій всередині Games Worshop та Forge World. У галереї до статті приведені найкращі із них!

Окрім вищевказаного, компанія, що 30 років свого буття присвятила Warhammer, обіцяла показати найбільший у світі ігровий стіл. Обіцянки дотримались та ще й  з діорамою битви за Калт! Стіл має розмір понад 100 метрів, на ньому можна рощташувати 100 000 дрібних деталей ландшафту і виставити 4 повні армії на битву класу “Апокаліпсис”, коли у кожного гравця може бути понад декілька тисяч моделей.

GAMING TABLE!

За словами очевидців, панорамні краєвиди просто неможливо описати словами.  Мет Фербук та Девід Крістоф, офіційні менеджери Games Workshop, вже завтра мають презентувати його світові під час помпезної церемонії.

До всього, ігрові зали тепер налічують більше 30 столів, на яких спеціально до події розмістили декілька виставкових діорам.

Ну і яке ж свято без барів, елю та косплею? Представники Games Workshop не лише модернізували ігрові зали та відкрили нові крамниці. Суттєвого оновлення зазнав і відомий у світі бар Bugman’s — та місцина, де щасливі і втомлені грою та книжками фанати могли сісти, перепочити, водночас насолоджуючись смачною їжею від гномів Карак Адріну та справжнім Баґманівським елем і пивом.

бугман всередині

Все це супроводжується яскравим оточенням із фентезійного Warhammer, постерами та ігровими репліками!  Для більшого задоволення ґофівської та ґоблінської спільноти, окрім меню “Ґоблінспліт” і “Дика гарманівка лунатика” на відвідувачів закладу споглядають прапори ґоблінів фентезійної вахи.

1956898_542714532509125_1591184348_o

А основним місцем відпочинку самих працівників закладу, письменників та обслуговуючого персоналу стала місцина біля гном’ячого каміну :)

камін

Вже опісля, насолодившись елем та ґоблінськими печінками, фанати можуть взяти участь у офіційному конкурсі косплею, який підготували самісінько до відкриття! Тут вам і космодесант “Чорних храмовників”, “Багряних Кулаків” та “Темних Янголів”. І звичайна Імперська Гвардія (тепер вже Астра Мілітарум), Гвардійці з Кадії, комісари Брейга та Корпус Смерті Крейґа. А бажаючі самі можуть надягти важку броню і відчути себе космодесантником!

Привіт від космодесанту! (На задньому плані славетний транспортний засіб – символ Warhammer World – БМП Rhino)

11101873_10152859126894562_5326399352482390827_n

Саме таким відтепер буде головна туристична мекка Ноттінґему, місце паломництва фанів Warhammer з усього світу.  А при нагоді відвідаємо славетні землі космодесанту і ми.

Останні статті

Сезон Hot Wheels стартував у консольних World of Tanks

Автор: Віталій Тарнавський

Народження легенди: Історія Atari 2600

Автор: PlayUA

Атарі 2600

Оприлюднено списки номінантів літнього сезону Indie Cup

Автор: Сергій Мельник

Indie Cup S’20

Падіння у воронячу нору. Огляд гри Creaks

Автор: PlayUA

Creaks

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

Автор: Олег Куліков

WoT / Максим Чувалов

World of Tanks Blitz виходить на Nintendo Switch

Автор: Віталій Тарнавський

World of Tanks за 10 років: цифри, які говорять самі за себе

Автор: Віталій Тарнавський

Пташеня, Єнот Ракета, Бог Війни — Дайджест коміксів #16

Автор: Владислав Папідоха

Захисник вогню. Том 2