Warner Bros. почали роботу над продовженням “Володаря Перснів”

Під час фінансового звіту Warner Bros. Discоvery генеральний директор компанії Девід Заслав повідомив про те, що вони планують продовжити досліджувати всесвіт, створений Дж. Толкіном, і переносити його на плівку.

Тут варто нагадати, що права на адаптацію творів британського автора (і взагалі на будь-яку інтелектуальну власність, пов’язану зі Середзем’ям) наприкінці минулого року стали частиною активів Embracer Group, яка викупила Middle-earth Enterprises. У свою чергу, очільники WB Pictures Group, Майкл Де Лука й Пем Едбі, підписали договір про створення кількох фільмів, основою для яких стануть вже культові трилогії “Володар перснів” і “Гобіт”. Утім, зважаючи на “чудові” відгуки про серіал “Персні Влади” від Amazon, Embracer Group підходили до співпраці ретельніше за попередніх правовласників, тож Warner Bros. мали приходити на перемовини не лише з грішми, а й з ідеями. І ще до фактичного підписання угоди студія New Line Cinema взялася за пре-продакшн першого з низки запланованих фільмів.

Це одна з найзнаковіших франшиз усіх часів! Ми надзвичайно схвильовані такою можливістю!

Девід Заслав про повернення WB до “Володаря Перснів”

Варто зазначити, що ця угода не пов’язана з аніме-приквелом “Володар перснів: Війна Рогіррімів”. Анімаційна стрічка, яку було анонсовано щедо придбання Embracer прав на екранізацію фільмів про Середзем’я, повинен вийти у квітні 2024 року. Він стане доповненням до канону, який було закладено фільмами Пітера Джексона.

Творча команда перших фільмів “Володаря перснів” розповіла Variety, що WB й Embracer тримали їх у курсі всіх кроків підписання угоди. Також Філіппа Боєнс, Пітер Джексон і Френ Волш з нетерпінням чекають подальшого діалогу, щоби побачити, як саме студія планує розвивати легендарну франшизу.

Окремо варто зазначити, що нові фільми не будуть перезапуском уже класичної кінотрилогії. Також є шанс того, що Пітер Джексон приєднається до цього проєкту. Тільки від написання цього мурашки по шкірі пробіглися!)

А що скажете ви? Яку історію зі світу Середзем’я вам хотілося би побачити на великому екрані?

Автор: Андрій Присяжний

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Ігри Adult Swim від Warner Bros. все ж не покинуть цифрових крамниць

samurai jack

Warner Bros. уже почала роботу над новою «Матрицею»

p.ua.Годдард

Розробники Gotham Knights приєдналися до створення гри про Диво-жінку

wonder woman game Диво-жінка

Warner Bros. видаляє близько 20 ігор Adult Swim з цифрових крамниць

Rick and Morty: Virtual Rick-ality

Warner Bros. більше цікавлять ігросервіси, бо AAA-ринок ненадійний

suicide squad harley

У Suicide Squad: Kill the Justice League на ПК грає менше людей, ніж у Gotham Knights

suicide squad: kill the justice league

Продюсер «Людини-павука: Крізь Всесвіт» показав концепт-арти фільму про Бетмена майбутнього

batman beyond in spider-verse style

Критики та гравці розійшлися в думках – оцінки Suicide Squad: Kill the Justice League за першу добу

suicide squad