Warner Bros. працюють над своїм аналогом Super Smash Bros.

На Реддіті люблять теревенити і меми. Інколи ці речі поєднують, і ми отримуємо чутки такі як от, що Warner Bros. працюють над файтингом, який по своїй суті буде схожий на Super Smash Bros. Тобто, компанія хоче зібрати персонажів зі своїх франшиз та засунути їх в одну гру, де вони будуть лупцювати один одного.

Пішли такі розмови з Реддіту, і здавалося б, чого взагалі на них звертати уваги. Та ще й беручи до уваги, що у тому ж пості написали, ніби то ідея на створення такої гри з’явилася через меми з Ультимативним Шеггі.

Однак, є у цього й більш авторитетні джерела. По-перше, Warner Bros. нещодавно зареєстрували торгову марку Multiversus, і тут з назви все зрозуміло. А по-друге, відомий ігровий журналіст Джефф Ґрабб також підтвердив, що компанія працює над новим файтингом.

Єдине, що різнить Джеффа від аноніма з Реддіту — останній стверджує, що розробкою Multiversus займається студія NetherRealm, відома останніми іграми серії Mortal Kombat та Injustice. Джефф у свою чергу це заперечує, і говорить, що створює гру інша студія. 

Хто зі сторін правий, та чи взагалі існує такий проект поки достовірно невідомо. Якщо проект таки виявиться справжнім, то ми побачимо, як Ґендальф товче пику Бетмену, а Шалений Макс тікає від Тома і Джері. Видовище обіцяє бути захоплюючим. 

Читайте також

Людина, яка нагадує. Огляд фільму «The Batman»

The Batman

Перші 10 хвилин нового “Бетмена” можна подивитись безкоштовно і… Легально

Роберт Паттінсон

Джейсон Момоа зіграє в кіноадаптації Minecraft

Minecraft

Росіяни не побачать нові фільми Warner Bros., Disney та Sony

batman

Аніме за мотивами “Володаря перснів” отримало дату релізу

Lord of the Rings: The War of the Rohirrim

Suicide Squad: Kill the Justice League тихо перенесли на 2023

ss fed60f765e3b5facf915d0b70b7a05105aa3525b.1920x1080

Враження від фільму «Король Річард: Виховуючи чемпіонок»

Король Річард: Виховуючи чемпіонок / King Richard (2021)

Прокинься, Нео! Це Дежавю! [трейлер]

Матриця Воскресіння

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: