Warner Bros. працюють над своїм аналогом Super Smash Bros.

На Реддіті люблять теревенити і меми. Інколи ці речі поєднують, і ми отримуємо чутки такі як от, що Warner Bros. працюють над файтингом, який по своїй суті буде схожий на Super Smash Bros. Тобто, компанія хоче зібрати персонажів зі своїх франшиз та засунути їх в одну гру, де вони будуть лупцювати один одного.

Пішли такі розмови з Реддіту, і здавалося б, чого взагалі на них звертати уваги. Та ще й беручи до уваги, що у тому ж пості написали, ніби то ідея на створення такої гри з’явилася через меми з Ультимативним Шеггі.

Однак, є у цього й більш авторитетні джерела. По-перше, Warner Bros. нещодавно зареєстрували торгову марку Multiversus, і тут з назви все зрозуміло. А по-друге, відомий ігровий журналіст Джефф Ґрабб також підтвердив, що компанія працює над новим файтингом.

Єдине, що різнить Джеффа від аноніма з Реддіту — останній стверджує, що розробкою Multiversus займається студія NetherRealm, відома останніми іграми серії Mortal Kombat та Injustice. Джефф у свою чергу це заперечує, і говорить, що створює гру інша студія. 

Хто зі сторін правий, та чи взагалі існує такий проект поки достовірно невідомо. Якщо проект таки виявиться справжнім, то ми побачимо, як Ґендальф товче пику Бетмену, а Шалений Макс тікає від Тома і Джері. Видовище обіцяє бути захоплюючим. 

Читайте також

Прокинься, Нео! Це Дежавю! [трейлер]

Матриця Воскресіння

Бетмен проти Скубі-Ду: Warner Bros. офіційно анонсували f2p-файтинг MultiVersus

Warner Bros.

34 млн ₴ за 5 днів — “Дюна” стала лідером українського кінопрокату

ДЮНА / DUNE (2021)

Огляд фільму «Дюна»

ДЮНА / DUNE (2021)

“Матриця 4” отримала свій перший тизер

Матриця Воскресіння

“Дюна” вийде в українському прокаті на місяць раніше

Дюна

Екранізацію “Дюни” перенесли майже на місяць

дюна

Ось як знімали прийдешню екранізацію Mortal Kombat

Mortal Kombat

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: