Warner Bros. скасовує передзамовлення Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy — одна з найочікуваніших ігор 2023 року, до релізу якої ще й лишилося не так уже й багато. І що ближчим стає 10 лютого (або й навіть 7 для власників делюкс і колекційних версій гри), то більше зростають темпи передзамовлень.

Утім, днями спільнота помітила, що видавництво Warner Bros. Interactive почало скасовувати окремі передзамовлення й повертати гравцям гроші. На консолях таке традиційно трапляється при зміні запланованої дати релізу, тож гравці почали перейматися, що Hogwarts Legacy чекає чергове перенесення.

І так, і ні. Як пояснили представники служби підтримки WB Games, затримки зазнають версії гри для Xbox One i PS4, які мали вийти 4 квітня. Утім, передзамовникам колекційних і делюкс версій гри на PS5 i Xbox Series теж повернули гроші, хоча там Hogwarts Legacy вийде в лютому без змін. А все тому що колекційка і делюкс містять версії для попереднього покоління консолей. Тож автоматична система відшкодування без розбору скасовувала всі передзамовлення, де містилася Hogwarts Legacy для Xbox One i PS4.

Скасування ще тривають, але підтримка WB Games запевняє, що якщо вам уже повернули гроші, ви можете зробити передзамовлення на PS5/Xbox Series знову й за другим разом усе вже працюватиме нормально.

ПК-версію гри, на щастя, ці клопоти оминули.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Xbox створила команду, що займається збереженням ігор для наступних консолей

xbox

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

«Відчувається наче гра від PlayStation Studios» — Журналісти у захваті від Hellblade 2

hellblade 2

Стартувало передзамовлення манґи «Наша потойбічна книгарня» від Bimba

0 (5)

YouTube презентував функцію миттєвого занурення в ігровий процес через відео

youtubegaming jpg webp

Шпигун PlayStation проник у Xbox – фанати шоковані

xbox series x and s