Скінчились вихідні, а вслід за ними зачинив свої двері київський арт-завод “Платформа”, який приймав такий очікуваний багатьма ґеймерами та прихильниками ґік-культури фестиваль інтерактивних розваг WeGame 3.0, який за минулі півроку дещо зміцнів та подорослішав. Головним показником цього є все більший інтерес як з боку відвідувачів, так і з боку великих компаній, на кшталт Samsung та HyperX.
Загалом, організатори не зрадили сформованій традиції фестивалю: впродовж двох днів відвідувачі мали змогу побавитися купою різних VR-пристроїв, послухати лекції, присвячені розробці ігор, прийняти участь у кіберфутбольному турнірі або ж просто потинятися поміж стендів, зіграти у настільні ігри чи сходити набити живіт будь-якою їжею на свій смак.
Нехай проблеми та незгоди не роблять вам в житті погоди
Якщо б мене спитали чим більше за все мені запам’ятався минулий WeGame, я би без вагань відповів — жахливою погодою. Й дійсно, до вечора першого дня фестивалю погода стояла просто паскудна. Холодний вітер та рясний дощ, таке враження, що сказалися і на кількості відвідувачів. Одразу зринув і недолік організації — відсутність гардеробу, адже носити за собою мокрий верхній одяг прийшлося до смаку не всім. Втім, цю проблему можна назвати чи не єдиним недоліком, який впав у вічі.
Заключний же день фестивалю відзначився абсолютно протилежною погодою.
Виставкова зона, косплей, кіберспорт та халява
За вже сформованою традицією на фестивалі було представлено усе чого бажають навіть найвибагливіші відвідувачі. Як і обидва рази до того, основну площу виставкової зали складали стенди великих і не дуже компаній, розробників та крамничок. Серед доволі приємних тенденцій можна відмітити той факт, що на фестиваль заходить все більше всесвітньо відомих брендів, таким чином цими вихідними на WeGame 3.0 були представлені Samsung, HyperX та навіть Ubisoft.
Першим відвідувачів зустрічав стенд HyperX, біля якого обидва дні рясно роздавали коштовні девайси та інші подарунки. Вслід за ним всі охочі могли побавитися у WoT Blitz на спільному стенді Sansung та Wargaming, одразу за яким ті ж хлопці з Samsung проводили міні-турніри з FIFA 17, з організацією яких трохи все ж підкачали. Коротко кажучи, китайські ґеймпади показали себе не дуже :)
Ледь не половину простору було виділено саме на кіберспорт. Змагання проходили ледь не з усіх популярних нині дисциплін – окрім WeGame Vault Cup, у рамках якого проходили запеклі бої на полях CS:GO, Dota 2 та League of Legends, власний турнір з FIFA 17 із вагомим призовим фондом проводив і новостворений кіберфутбольний відділ чинного чемпіона України — футбольного клубу “Динамо” Київ.
Доволі велике представництво мав і сектор розробників ігор, серед яких були представлені як інді-розробники і вже завсідники фестивалю — студія The Farm 51, так і ветерани світового ґеймдеву — компанія Ubisoft. Стенд Ubisoft пропонувава усім бажаючим побавитися у свої останні проекти, а поляки зі студії The Farm 51 окрім в якійсь мірі вже попсового проекту Chornobyl VR представили і свій новий проект, VR-екшн Get Even.
Як завжди, не обійшлося і без косплею, якого на перший погляд було дещо менше ніж завжди, але дійсно якісних костюмів було більш ніж вдосталь. Обидва дні фестивалю виставкова зона та територія навколо павільйону рясніла від різноманітних персонажів, а сцена деколи ледь не ломилася від крутості іх костюмів.
Аби ж не луснути
Доволі вагомим аргументом, аби не відсиджуватися вдома, став фестиваль вуличної їжі, який проходив одразу за дверми ґеймерського лігва. Який не тільки допоміг втримати голодних відвідувачів, а й долучити до ґеймерського фестивалю й простих поціновувачів смачно поїсти. Тут кожен міг знайти щось собі до вподоби, були і виключно м’ясні страви, і вегетаріанські, від японської кухні до мексиканської.
Але погода і тут мала значний вплив, адже фестиваль проходив майже під відкритим небом. Але тої кількості людей, яку зібрали обидва фестивалі разом на заключний день, не завжди вдається побачити на топових футбольних матчах українського чемпіонату, що загалом додало плюсик до скарбнички гарних емоцій та спогадів.
Cподобалася стаття? Підтримай PlayUA
На платформі Donatello ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Donatello отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!