«World of Tanks: Mercenaries» святкує свій 5 день народження

Минуло уже 5 років з моменту як World of Tanks потрапила на консолі. На честь цього свята, розробники підготували чимало сюрпризів, класних знижок та масштабний розіграш призів.

З моменту свого виходу на Xbox 360, «World of Tanks: Mercenaries» розвивалася стрімкими темпами. У результаті вдалося збільшити кількість гілок з 3 до 11, а колекція танків зросла зі 112 до 743 машин. Сьогодні гра доступна як для власників Xbox One, так і для гравців з PS4 і нараховує понад 18 мільйонів зареєстрованих користувачів зі всього світу.

З 12 до 18 лютого, командири, що взяли участь хоча б у одному бою «World of Tanks: Mercenaries», отримають у подарунок ексклюзивний танку Steadfast Light MK VIC. Окрім цього, на честь річниці, з’явиться особлива серія контейнерів, що дозволить їм розвиватися ще швидше. Також ці гравці матимуть рідкісну змогу випробувати Black-танки за програмою trade-in. Святковий період стане для танкістів чудовою можливістю для переведення власного досвіду в досвід екіпажу.

І, звісно ж, не обійдеться без щедрих знижок на ювілейні колекції найкращої техніки: починаючи з набору «Меганайманці» та пакету танкових рок-зірок «День народження: герої важкого металу» і закінчуючи найкращими бійцями восьми націй з набору «День народження: народні герої», а також потужними «Тиграми» пакету «Ювілейний “Тигр”».

І не забувайте, що кампанія Зимових ігор розпочала другий етап! Нова система бойових завдань, що діятиме увесь 2019 рік, спонукає вас виконувати завдання і збирати бали кожен місяць, щоб заробляти круті нагороди та отримувати призи. Гравці, які закінчать другий етап Зимових ігор «Браво», отримають чималу знижку на заряджену бойовою енергією машину Thunderbolt, що скоро випустять у якості преміум-танку.

Читайте також

Київська студія Frag Lab та Wargaming роблять ММО-шутер нового покоління

Warface

World of Tanks вирушає на «Лінію фронту»

World of Tanks

Британські авіаносці спустили на воду!

Колісна бронетехніка уже у World of Tanks!

World of Tanks

Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Newzoo

Компанія Wargaming підбила підсумки 2018 року та поділилася планами на майбутнє

Wargaming

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв’ю з Дмитром Великоіваненком

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв'ю з Дмитром Великоіваненко (Games Gathering 2018)

Зустрічай свята на танку у «World of Tanks: Mercenaries»

World of Tanks

Популярне