«World of Tanks: Mercenaries» святкує свій 5 день народження

Минуло уже 5 років з моменту як World of Tanks потрапила на консолі. На честь цього свята, розробники підготували чимало сюрпризів, класних знижок та масштабний розіграш призів.

З моменту свого виходу на Xbox 360, «World of Tanks: Mercenaries» розвивалася стрімкими темпами. У результаті вдалося збільшити кількість гілок з 3 до 11, а колекція танків зросла зі 112 до 743 машин. Сьогодні гра доступна як для власників Xbox One, так і для гравців з PS4 і нараховує понад 18 мільйонів зареєстрованих користувачів зі всього світу.

З 12 до 18 лютого, командири, що взяли участь хоча б у одному бою «World of Tanks: Mercenaries», отримають у подарунок ексклюзивний танку Steadfast Light MK VIC. Окрім цього, на честь річниці, з’явиться особлива серія контейнерів, що дозволить їм розвиватися ще швидше. Також ці гравці матимуть рідкісну змогу випробувати Black-танки за програмою trade-in. Святковий період стане для танкістів чудовою можливістю для переведення власного досвіду в досвід екіпажу.

І, звісно ж, не обійдеться без щедрих знижок на ювілейні колекції найкращої техніки: починаючи з набору «Меганайманці» та пакету танкових рок-зірок «День народження: герої важкого металу» і закінчуючи найкращими бійцями восьми націй з набору «День народження: народні герої», а також потужними «Тиграми» пакету «Ювілейний “Тигр”».

І не забувайте, що кампанія Зимових ігор розпочала другий етап! Нова система бойових завдань, що діятиме увесь 2019 рік, спонукає вас виконувати завдання і збирати бали кожен місяць, щоб заробляти круті нагороди та отримувати призи. Гравці, які закінчать другий етап Зимових ігор «Браво», отримають чималу знижку на заряджену бойовою енергією машину Thunderbolt, що скоро випустять у якості преміум-танку.

Читайте також

Cтрім WoT: The Last Waffenträger з гостями

Портали, Тесла-гармати, битва з босом — це точно World of Tanks?

Сезон Hot Wheels стартував у консольних World of Tanks

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

WoT / Максим Чувалов

World of Tanks за 10 років: цифри, які говорять самі за себе

SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував

«Штурмтигр» виконає головну роль в III Акті святкування ювілею World of Tanks

World of Tanks зустрічає свій 10-річний ювілей!

Популярне