«World of Tanks: Mercenaries» святкує свій 5 день народження

Минуло уже 5 років з моменту як World of Tanks потрапила на консолі. На честь цього свята, розробники підготували чимало сюрпризів, класних знижок та масштабний розіграш призів.

З моменту свого виходу на Xbox 360, «World of Tanks: Mercenaries» розвивалася стрімкими темпами. У результаті вдалося збільшити кількість гілок з 3 до 11, а колекція танків зросла зі 112 до 743 машин. Сьогодні гра доступна як для власників Xbox One, так і для гравців з PS4 і нараховує понад 18 мільйонів зареєстрованих користувачів зі всього світу.

З 12 до 18 лютого, командири, що взяли участь хоча б у одному бою «World of Tanks: Mercenaries», отримають у подарунок ексклюзивний танку Steadfast Light MK VIC. Окрім цього, на честь річниці, з’явиться особлива серія контейнерів, що дозволить їм розвиватися ще швидше. Також ці гравці матимуть рідкісну змогу випробувати Black-танки за програмою trade-in. Святковий період стане для танкістів чудовою можливістю для переведення власного досвіду в досвід екіпажу.

І, звісно ж, не обійдеться без щедрих знижок на ювілейні колекції найкращої техніки: починаючи з набору «Меганайманці» та пакету танкових рок-зірок «День народження: герої важкого металу» і закінчуючи найкращими бійцями восьми націй з набору «День народження: народні герої», а також потужними «Тиграми» пакету «Ювілейний “Тигр”».

І не забувайте, що кампанія Зимових ігор розпочала другий етап! Нова система бойових завдань, що діятиме увесь 2019 рік, спонукає вас виконувати завдання і збирати бали кожен місяць, щоб заробляти круті нагороди та отримувати призи. Гравці, які закінчать другий етап Зимових ігор «Браво», отримають чималу знижку на заряджену бойовою енергією машину Thunderbolt, що скоро випустять у якості преміум-танку.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

United24 і Wargaming зібрали 39 млн гривень для закупівлі реанімобілів

photo 2023 10 18 14 20 05

United24 і Wargaming запустили благодійний проєкт для закупівлі реанімобілів

key art wargamingunited

World of Warplanes нарешті має українську локалізацію

world of warplanes game wallpaper

Марсоходи, аномалії, гравігармати… А це точно World of Tanks?

cosmic loading screenart

World of Tanks Blitz отримала українську локалізацію. З озвученням!

wot blitz5

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Русня деградує від неправильних ігор та кінець хмарного ґеймінгу (Game Story)

pw gn