World of Tanks — оновлення 9.4

Компанія Wargaming повідомила про вихід оновлення 9.4 для ММО-екшену World of Tanks. Оновлення внесло істотні зміни в режим “Командний бій”, значно розширило функціонал “Укріпрайону” і додало в проект ще одну історично-достовірну мапу, “Сталінград”.

Головний операційний продюсер компанії-розробника Антон Панков поділився:

Першим кроком на шляху до створення екосистеми для кланових гравців став вихід “укріпрайону” в оновленні 9.2. Упродовж останніх чотирьох місяців ми займалися розвитком його функціоналу і налагодженням ігрових механік. Значний пласт доопрацювань припав на оновлення 9.4, і ми з нетерпінням чекаємо реакції гравців.”

Завдяки змінам в режимі “Укріпрайони” кланові гравці тепер можуть прокачувати свої віртуальні бази і зводяти на них будівлі аж до 10 рівня, а також нападати на чужі “Укріпрайони” і виставляти час оборони для власних.

Крім доробок кланового режиму, оновлення 9.4 внесло серйозні зміни в режим “Командний бій”. На зміну формату 7/42 прийшов формат 7/54 зі строгими обмеженнями відносно складу команд, а на зміну “Стандартному бою” — режим “Штурм” з двома базами і чітким розподілом ролей між учасниками битви. Тепер при вході в “Командний бій” одна з команд випадковим чином призначається атакуючою, тоді як інша — обороняється, що збільшує динаміку боїв і надає кожному гравцеві можливість внести вагоміший вклад в успіх команди.

Крім того, у гравців з’явилася можливість вести бої на другій після “Харкова” історичній мапі — “Сталінград”, яка відтворює місто таким, яким воно було в 1942 році під час битви на Волзі.

 

Читайте також

Wargaming змінює формат танкового кіберспорту

World of Tanks

Версія Survarium 0.51 уже доступна для користувачів

Survarium

Танкові бої тепер і в доповненій реальності

Преміумна техніка World of Tanks стала ближчою до українських гравців

World of Tanks

Ігролад та подробиці Star Citizen Alpha 2.6

World of Tanks зустрічає новорічні свята на всіх платформах

Wargaming і Альфа-Банк Україна випустили картки для ґеймерів

Новинки від Blizzard на gamescom 2016

Популярне