World of Tanks стане доступною в Steam

Компанія Wargaming оголосила про намір зробити свою флагманську гру World of Tanks доступною в Steam. Коли це станеться, гравці, які використовують стандартну і Steam-версії, зможуть боротися пліч-о-пліч (або око в око) у захоплюючих PvP-боях на одних і тих самих серверах. Зайти в World of Tanks через Steam зможуть тільки користувачі нових акаунтів, створених на цій платформі. При цьому в Steam-версії буде доступний весь контент гри.

Ми завжди намагалися зробити World of Tanks доступною всім і раді вітати співтовариство Steam у дружній родині “танкістів”, – говорить глобальний паблішинг-директор World of Tanks Максим Чувалов. – Незабаром користувачі Steam зможуть відчути, наскільки унікальними є за своїм напруженням бої, що вирують в “Танках”. Сподіваємося, їм сподобається в нашій грі!

 

Вперше в історії користувачі Steam отримають можливість приєднатися до спільноти «танкістів» (160 млн зареєстрованих гравців по всьому світу, включаючи 8 млн в Україні). Вони зможуть додати до своїх ангарів більше 600 одиниць бронетехніки середини XX століття та випробувати її в боях, відточуючи тактичні навички. Версія World of Tanks для Steam вийде до кінця 2021 роки; додаткова інформація доступна на сторінці гри у Steam.

Читайте також

Оприлюднено системні вимоги Days Gone на ПК

Days Gone

Трилогія Ninja Gaiden вийде у Steam на початку літа

Стала відома дата релізу, ціна та варіанти видань Ratchet & Clank: Rift Apart

Steam нарешті отримав регіональну версію для Китаю

Steam China

Forza Horizon 4 дістанеться до Steam у березні

Forza Horizon 4

Хакери зламали сервери CD PROJEKT RED

І знову у Steam встановили новий рекордний онлайн

У Steam триває розпродаж ігор від 2K

mafia trilogy

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: