World of Tanks стане доступною в Steam

Компанія Wargaming оголосила про намір зробити свою флагманську гру World of Tanks доступною в Steam. Коли це станеться, гравці, які використовують стандартну і Steam-версії, зможуть боротися пліч-о-пліч (або око в око) у захоплюючих PvP-боях на одних і тих самих серверах. Зайти в World of Tanks через Steam зможуть тільки користувачі нових акаунтів, створених на цій платформі. При цьому в Steam-версії буде доступний весь контент гри.

Ми завжди намагалися зробити World of Tanks доступною всім і раді вітати співтовариство Steam у дружній родині “танкістів”, – говорить глобальний паблішинг-директор World of Tanks Максим Чувалов. – Незабаром користувачі Steam зможуть відчути, наскільки унікальними є за своїм напруженням бої, що вирують в “Танках”. Сподіваємося, їм сподобається в нашій грі!

 

Вперше в історії користувачі Steam отримають можливість приєднатися до спільноти «танкістів» (160 млн зареєстрованих гравців по всьому світу, включаючи 8 млн в Україні). Вони зможуть додати до своїх ангарів більше 600 одиниць бронетехніки середини XX століття та випробувати її в боях, відточуючи тактичні навички. Версія World of Tanks для Steam вийде до кінця 2021 роки; додаткова інформація доступна на сторінці гри у Steam.

Читайте також

У Steam триває черговий фестиваль демоверсій

Steam

З нагоди 7-річчя у WoT Blitz з’явиться цілий парк розваг

Процесорами від AMD користується 30% гравців Steam

AMD Ryzen

Acer представляє ноутбуки Swift X з відеокартами NVIDIA GeForce RTX серії 30 та тонкими й легкими корпусами

У Steam вийшов аналог Animal Crossing

У Steam триває розпродаж ігор з відкритим світом

Red Dead Redemption 2

Uncharted 4 стане наступною грою Sony на ПК

Mass Effect: Legendary Edition стала найуспішнішою грою ЕА в Steam

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: