Всюдисуща World of Tanks суне на Xbox One

Компанія Wargaming анонсувала свої плани щодо створення спеціальної версії World of Tanks для новітнього покоління консолей Microsoft. Проект, вихід якого відбудеться вже цього року, обіцяє потішити якісно новим рівнем деталізації, видовищною графікою і розширеними можливостями.

Артем Сафронов, продюсер компанії Wargaming, сказав:

Лише за рік World of Tanks завоював любов більше 5 000 000 користувачів Xbox 360. Версія для Xbox One буде максимально повно використовувати можливості та сервіси консолі нового покоління. Зараз зусилля команди зосереджені на оптимізації графічної складової гри, а також розробці і налагодженню додаткового функціоналу.

Шанувальники консольних танкових баталій на Xbox 360 і Xbox One битимуться плечем до плеча в рамках одного ігрового сервера і отримувати однакові оновлення. Крім того, завдяки єдиному для двох проектів аккаунту Xbox Live вся техніка, ресурси і бойові нагороди будуть доступні з будь консолі в будь-який час.

Власники Xbox One зможуть записувати короткі відеоролики прямо в грі і відкриють для себе ігрові можливості, що надають швидкий доступ по всій поточної інформації про проект, включаючи таблиці лідерів, досягнення і т. д.

Гра буде доступна безкоштовно через сервіс Xbox Live для всіх передплатників Xbox Live Gold. Власники облікових записів Xbox Live зможуть зіграти в 7-денну пробну версію.

Читайте також

«World of Tanks: Mercenaries» святкує свій 5 день народження

World of Tanks

Колісна бронетехніка уже у World of Tanks!

World of Tanks

Минулого року українці витратили на відеоігри майже $180 мільйонів

Newzoo

Компанія Wargaming підбила підсумки 2018 року та поділилася планами на майбутнє

Wargaming

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв’ю з Дмитром Великоіваненком

World of Tanks. Pagan Online. Wargaming / Інтерв'ю з Дмитром Великоіваненко (Games Gathering 2018)

Зустрічай свята на танку у «World of Tanks: Mercenaries»

World of Tanks

Wargaming та Mad Head Games показали ігролад Pagan Online

Pagan Online

Wargaming та «Белавіа» презентували новий Танколіт

World of Tanks

Популярне