World of Tanks в’їжджає у 2021 рік з новим оновленням

У новий, 2021 рік World of Tanks в’їжджає з рядом нововведень в оновленні 1.11.1. Серед них – італійські важкі танки з доопрацьованою механікою дозарядки. Покращення торкнулися й системи взводів – тепер шукати бойових товаришів буде ще простіше, не обмежуючись друзями та контактами у World of Tanks. Завдяки ряду змін в інтерфейсі грати в «Танки» буде ще зручніше й цікавіше.

Італійські важкі танки

Нова гілка італійських «важів» починається з танка VII рівня Carro d’assalto P.88. Всього вона складається з чотирьох машин, у кожної – відмінні кути вертикального наведення, вежа з міцною бронею та стильний зовнішній вигляд. Завершує гілку гігант X рівня Rinoceronte (‘Rhinoceros’) – яскравий приклад відомого італійського дизайну.

Починаючи з VIII рівня італійські важі оснащені поліпшеним механізмом дозарядки. Це означає, що після скоєння пострілу наступний снаряд отримає бонус на перезарядку. Чим менше часу залишається до кінця перезарядки, тим більшим буде цей бонус (аж до 50%).

Нові бойові завдання

До італійців додається чотири набори особливих бойових завдань. В нагороду за їхнє виконання гравці отримають особливі елементи зовнішнього вигляду, витримані в давньоримському стилі (емблему, напис і декаль). А за виконання набору завдань для Rinoceronte на танкістів чекає 2D-стиль «Черепаха», що підходить тільки для італійських машин, всі інші елементи кастомізації можна застосувати до будь-якої іншої техніки. Кожен набір завдань можна завершувати тільки на відведеному для цього італійському «важковику» з нової колекції. При цьому будь-який набір доступний для виконання на Rinoceronte або на преміум-танку VIII рівня Bisonte C45.

«Три роки тому ми ввели до гру італійські танки, які представив легенда світового футболу – Джанлуїджі Буффон,– говорить Максим Чувалов, паблішинг-директор World of Tanks.  – За цей час гравці відточили майстерність поводження з новою механікою дозарядки, яка властива “італійцям”, і, найважливіше, вони їх полюбили. Ми вирішили доповнити італійську гілку важких танків і постаралися, аби нові машини припали гравцям до вподоби!»

Покращена система взводів

Система взводів 2.0, доступна поки для випадкових боїв, істотно спрощує пошук партнера у грі: вона повністю автоматизована і здійснює пошук напарників по фільтрам, які виставляє сам гравець. При цьому гравець зможе підшуковувати бойових товаришів не тільки серед друзів, як було раніше, а й по всій базі користувачів World of Tanks. Як тільки взвод буде сформований, гравець побачить машини союзників поруч зі своїм танком в ангарі.

Оновлений інтерфейс

Ряд поліпшень інтерфейсу продовжує традицію інтеграції до клієнту кращих напрацювань з популярних UI-модів. Тепер в налаштуваннях гри можна активувати такі опції, як коло відтворення (радіус виявлення танка, що відображається на міні-карті) і таймер ремонту окремих модулів.

Подробиці про оновлення 1.11.1 можна отримати на сайті гри.

Читайте також

Контролери DualSense для PS5 в нових кольорах вже доступні в магазинах України

З нагоди 7-річчя у WoT Blitz з’явиться цілий парк розваг

Acer представляє ноутбуки Swift X з відеокартами NVIDIA GeForce RTX серії 30 та тонкими й легкими корпусами

Відбувся реліз World of Tanks у Steam

World of Tanks

Acer представляє новий захищений ноутбук і планшет з лінійки ENDURO Urban

Що, танкісти, аніме? — Героїні Girls und Panzer з’являться у World of Tanks

У World of Tanks на консолях вперше з’являться сучасні танки

5 найяскравіших героїнь у відеоіграх за версією PlayStation

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: