World of Tanks виповнилося 11 років: деталі останнього патчу та роздача подарунків

Найпопулярнішій відеогрі в Україні виповнилося 11 років! Гравців з такого приводу потішили масштабним оновленням 1.14 з новою гілкою танків Чехословаччини, новою мапою, Польовою модернізацією та новим режимом. А також подарували преміум-танк та ще трохи приємнощів до Дня народження.

Просто зайшовши до World of Tanks в будь-який день з 12 по 22 серпня (так, сьогодні останній день), кожен гравець отримає Т-34 з Л-11 – радянський середній преміум-танк IV рівня з навченим на 100% екіпажем і слотом в ангарі.

На наш 11-й день народження ми приготували святкову подію і круті подарунки. Чекаємо в гості і нових, і старих гравців! Ми впевнені, що подія “Час подарунків”, оновлення 1.14, та й весь “Спекотний серпень” сподобаються всім!

Максим Чувалов, глобальний паблішинг-директор World of Tanks

Новенька гілка важких чехословацьких танків починається від середнього танка VI рівня Škoda T 25 і веде до машин з унікальною особливістю. Кожен з цих танків пропонує гравцеві вибір між двома топовими гарматами з однаковими характеристиками, одна з яких оснащена барабаном заряджання на два снаряди. Тему тюнінгу і вибору власної тактики в 1.14 підтримує Польова модернізація, що дає додаткові можливості для тонкого налаштування всіх машин VI-X рівнів і колекційних танків (за винятком орендних машин).

У грі з’явилася нова мапа «Стара гавань», що доступна в режимі випадкових боїв. При її створенні розробники надихалися Японією 1960-х років, а робота над саундтреком локації велася звуковою командою World of Tanks спільно зі знаменитим композитором Акірою Ямаока, відомим за серією Silent Hill.

Новий режим «Топографія» допоможе «танкістам» прокачати своє знання ігрових мап і підвищити тактичну грамотність. Також оновлення 1.14 оптимізувало характеристики ряду преміум-машин і особисті бойові завдання для артилерії. Одночасно з його релізом почався і перший в цьому році сезон режиму «Лінія фронту».

Дізнайтеся ще більше про «Спекотний серпень» та «Час подарунків» на worldoftanks.com.

Читайте також

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Русня деградує від неправильних ігор та кінець хмарного ґеймінгу (Game Story)

pw gn

Нова Лариса Крофт, повернення Макса Пейна та BAFTA | Ігрові ню(д)си від Nikattica

gaming news 2 play ua

Wargaming припиняє роботу в Росії та Білорусі… але є нюанс

World of Tanks

Арнольд Шварценеґґер очолить “Новорічний наступ” у WoT [трейлер]

Арнольд

Стрім геловінського режиму “Мирний: Надія” (World of Tanks)

Надія є! PvE-режим за участі творців Silent Hill повертається у World of Tanks

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: