web analytics

World of Tanks виповнилося 11 років: деталі останнього патчу та роздача подарунків

Найпопулярнішій відеогрі в Україні виповнилося 11 років! Гравців з такого приводу потішили масштабним оновленням 1.14 з новою гілкою танків Чехословаччини, новою мапою, Польовою модернізацією та новим режимом. А також подарували преміум-танк та ще трохи приємнощів до Дня народження.

Просто зайшовши до World of Tanks в будь-який день з 12 по 22 серпня (так, сьогодні останній день), кожен гравець отримає Т-34 з Л-11 – радянський середній преміум-танк IV рівня з навченим на 100% екіпажем і слотом в ангарі.

На наш 11-й день народження ми приготували святкову подію і круті подарунки. Чекаємо в гості і нових, і старих гравців! Ми впевнені, що подія “Час подарунків”, оновлення 1.14, та й весь “Спекотний серпень” сподобаються всім!

Максим Чувалов, глобальний паблішинг-директор World of Tanks

Новенька гілка важких чехословацьких танків починається від середнього танка VI рівня Škoda T 25 і веде до машин з унікальною особливістю. Кожен з цих танків пропонує гравцеві вибір між двома топовими гарматами з однаковими характеристиками, одна з яких оснащена барабаном заряджання на два снаряди. Тему тюнінгу і вибору власної тактики в 1.14 підтримує Польова модернізація, що дає додаткові можливості для тонкого налаштування всіх машин VI-X рівнів і колекційних танків (за винятком орендних машин).

У грі з’явилася нова мапа «Стара гавань», що доступна в режимі випадкових боїв. При її створенні розробники надихалися Японією 1960-х років, а робота над саундтреком локації велася звуковою командою World of Tanks спільно зі знаменитим композитором Акірою Ямаока, відомим за серією Silent Hill.

Новий режим «Топографія» допоможе «танкістам» прокачати своє знання ігрових мап і підвищити тактичну грамотність. Також оновлення 1.14 оптимізувало характеристики ряду преміум-машин і особисті бойові завдання для артилерії. Одночасно з його релізом почався і перший в цьому році сезон режиму «Лінія фронту».

Дізнайтеся ще більше про «Спекотний серпень» та «Час подарунків» на worldoftanks.com.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Wargaming виділили 4 мільйони гривень на допомогу лікарні «Охматдит»

p.ua.wargaming

United24 і Wargaming зібрали 39 млн гривень для закупівлі реанімобілів

photo 2023 10 18 14 20 05

United24 і Wargaming запустили благодійний проєкт для закупівлі реанімобілів

key art wargamingunited

World of Warplanes нарешті має українську локалізацію

world of warplanes game wallpaper

Марсоходи, аномалії, гравігармати… А це точно World of Tanks?

cosmic loading screenart

World of Tanks Blitz отримала українську локалізацію. З озвученням!

wot blitz5

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks