World of Tanks за 10 років: цифри, які говорять самі за себе

Автор: Віталій Тарнавський @erleke

Найяскравіші та незвичайні факти в історії гри

12 серпня популярному онлайн-проекту World of Tanks виповнилося 10 років. Це важлива цифра для будь-якої відеоігри: мало хто може пишатися тим, що протягом стількох років залишаються популярними у мільйонів користувачів по всьому світу. Але насправді в житті «Танків» є цифри не менш значні! Представляємо вам історію World of Tanks в цифрах, які розкажуть більше, ніж тисячі слів.

Цифри глобальні

160 мільйонів користувачів по всьому світу зареєструвалося в World of Tanks за 10 років. Це 4 населення Німеччини або половина населення США.

4 «Golden Joystick» – саме стільки нагород, рівних «Оскару» в ігровому світі, отримала World of Tanks. Гра була відзначена ними в 2012, 2013, 2017 і 2018 роках, причому два роки поспіль в одній і тій же номінації (Still Playing, «Продовжуємо грати»).

Понад 600 машин 11 націй – така кількість техніки сьогодні знаходиться в грі. Ними можна було б замінити реальні танки на віртуальні в арміях таких країн, як Франція (налічує 527 машин) і Болгарія (близько 80 машин). World of Tanks по праву вважається найбільшим онлайн-музеєм військової техніки.

5,8 мільярди боїв провели віртуальні танкісти планети у грі. Це лише округлені дані, точну цифру назвати дуже складно, оскільки вона стрімко збільшується щосекунди.

55,5 мільярди нагород отримано гравцями за 10 років існування World of Tanks. Якщо розділити їх на всіх жителів Землі, то кожен отримає в середньому по 7 нагород.

2,1 мільярди машин знаходяться в ангарах гравців – це майже у два рази більше, ніж кількість автомобілів, які сьогодні експлуатуються в усьому світі.

До речі, сьогодні з’явився спеціальний сайт , який подарує танкістам свої унікальні цифри: ті, хто був із грою довгі роки, провів за цей час тисячі боїв і накопичив безліч цікавих історій, зможуть знайти на ньому свої головні досягнення та поділитися ними в своїх соціальних мережах.

Немає межі досконалості

Більше 80 великих оновлень вийшло в World of Tanks за час її існування – розробники постійно підтримують гру, аби вона залишалася актуальною для користувачів. Кожні 1,5-2 місяці у «танках» відбуваються зміни різного масштабу, і якщо порівняти, який World of Tanks була в 2010 році і якою вона стала сьогодні, то це будуть дві різні гри.

Понад 8000 візуальних ефектів використовується в World of Tanks в сумі як для старої, так і для нової графічних версій гри. Це в 3 рази більше, ніж використовувалося для фільму «Месники: Фінал».

Понад 50 000 звукових файлів використовується в грі. До них відноситься музика, озвучка, звуки танків і інтерфейсу. Крім того, в грі звучать 200 музичних саундтреків – цього вистачило б на 15-20 повноцінних альбомів.

1000 осіб працюють над створенням World of Tanks в офісах Wargaming по всьому світу. В тому числі й у Києві. Всього ж в компанії Wargaming працюють більше 4500 співробітників. Примітно, що майже стільки ж людей проживає на Фолклендських островах, які знаходяться в південно-західній частині Атлантичного океану.

Регіональні особливості

56% танкістів України грають в World of Tanks більше 6 років – це час, за яке посаджена ялинка виростає на 1 метр і продовжує рости по 10-20 сантиметрів на рік. Танкісти, починаючи грати в World of Tanks, садіть дерева, і ви побачите, як світ стане краще!

Майже 100 мільярдів кілометрів – такий неблизький шлях виконали всі танки в Україні та СНД-регіоні за 10 років. З таким же успіхом вони змогли б приблизно 260 тисяч разів прокотитися до Місяця.

Всередині гри

9631 дерево можна нарахувати на мапі «Мурованка». Якщо висадити їх поруч з інтервалом близько 5 метрів, то вийде затишний лісок на 21,5 гектара.

91 км/год – таку максимальну швидкість розвиває найшвидший танк в грі – французька машина Х рівня Panhard EBR 105. Якби він мав право їхати по дорогах загального користування, то дуже непогано виглядав би в потоці машин на трасі Київ-Одеса.

14 км/год – це максимальна швидкість важкого британського танка VI рівня TOG II *, найповільнішого в грі. Так що чисто теоретично від нього можна втекти. До речі, найточнішою машиною в World of Tanks є німецька ПТ-САУ Х рівня Grille 15, найскорострільношою – середній радянський танк Х рівня К-91, а найбільш потужним знаряддям у грі може похизуватися британський танк Х рівня FV4005 Stage II.

324 метри – висота Ейфелевої вежі в грі. Прагнучи максимальної достовірності реальних об’єктів в World of Tanks, розробники зобразили її в натуральну величину з дотриманням важливих деталей і всіх пропорцій. У грі присутні й інші відомі об’єкти, наприклад, берлінські Бранденбурзькі ворота і будівлю Рейхстагу, обеліск Перемоги в Мінську тощо. Вони також повторюють оригінал в найдрібніших деталях.

World of Tanks в небі і на землі

Понад 2800 рейсів здійснили два унікальних «Танкольоти», брендованих грою World of Tanks. Всього брендовані літаки Belavia – Boeing 747-300 (почав польоти в 2016 році) і Embraer 195 (літає з 2018 року) – перевезли майже 350 тисяч пасажирів в різні куточки планети.

90 тонн важить кар’єрний самоскид, розфарбований в 2019 році в кольори Wargaming Fest спеціально до святкування Дня танкіста співробітниками БелАЗ і гравцями World of Tanks. На такій машині ви б точно виділилися з потоку.

Це далеко не всі цифри, якими може характеризуватися World of Tanks за десять років. До того ж вони постійно змінюються: адже до гри щодня заходять мільйони гравців з усіх куточків Землі, і сама вона постійно трансформується і вдосконалюється. А значить, і цифри ці ростуть з кожним днем.

Останні статті

Оприлюднено списки номінантів літнього сезону Indie Cup

Автор: Сергій Мельник

Indie Cup S’20

Падіння у воронячу нору. Огляд гри Creaks

Автор: PlayUA

Creaks

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

Автор: Олег Куліков

WoT / Максим Чувалов

World of Tanks Blitz виходить на Nintendo Switch

Автор: Віталій Тарнавський

Пташеня, Єнот Ракета, Бог Війни — Дайджест коміксів #16

Автор: Владислав Папідоха

Захисник вогню. Том 2

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні? [ОПИТУВАННЯ]

Автор: Володимир Вітовський

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні?

Анонсовано FESTinCAR2020 — перший в Україні автокінофестиваль національного кіно

Автор: Сергій Мельник

FESTinCAR2020

Освіти свою ігрову станцію разом з Aerocool Mecha ARGB

Автор: Віталій Тарнавський