World of Tanks зустрічає свій 10-річний ювілей!

Одній з найпопулярніших ігор в Україні виповнюється 10 років! Вже 22 квітня (середа) на честь великого ювілею в World of Tanks стартує масштабний івент «Десятиліття», який триватиме до кінця серпня: на гравців чекають захоплюючі події, ностальгічні фічі та особливі місії. Кульмінація свята запланована на кінець літа: але що це буде, розробники поки тримають у таємниці.

 

У ніч з 12 на 14 серпня» 2010 року світ побачила World of Tanks. За 10 років існування в ній з’явилися 11 націй і більше 600 бойових машин, пройшли сотні подій, додалися тисячі нових фичей. На сьогоднішній день в World of Tanks зареєстровано понад 160 мільйонів гравців у всьому світі, гра взяла два рекорди Гіннеса з одночасного перебування гравців онлайн, отримала 4 «ігрових Оскари» – Golden Joystick.

«Десятиліття» – це серія внутрішньоігрових івентів, що передують головної події року – 10-річчя гри. Ювілейний івент розпочнеться 22 квітня і буде розбитий на п’ять актів, які символізують п’ять пам’ятних віх в історії World of Tanks. Протягом цього часу гравці зможуть отримати цінні нагороди, заробляючи ювілейні монети й особливе внутрішньоігрове майно (включаючи приголомшливий 3D-стиль для Т30 і легендарну американську ПТ-САУ IX рівня) в спеціальному Ювілейному магазині.

 «За ці 10 років нам вдалося не просто створити успішну гру – ми змогли згуртувати навколо неї величезне число людей в тісне, майже сімейне співтовариство, – говорить глобальний паблішинг-директор World of Tanks Максим Чувалов. – Від імені команди World of Tanks я хочу подякувати гравцям за те, що вони підтримували нас всі ці роки. Це допомогло нам разом розвивати одну з найбільш знакових ММО-ігор в історії. Упевнений, разом у нас велике майбутнє! В знак вдячності ми підготували для нашої армії фанатів особливі івенти та подарунки. Вже 22 квітня на всіх гравців чекає наш перший сюрприз: ми на тиждень повернемо в гру загальний чат. Протягом всього івенту ми запрошуємо гравців разом з нами згадати все найцікавіше, що відбувалося з грою!»

В рамках кожного з п’яти актів запускатимуться спеціальні мікроівенти «Згадати все». Це захоплюючі активності для спільноти «танкістів», пов’язані зі значними подіями з історії World of Tanks певних періодів. Першим з цих мікроівентів буде повернення легендарного загального чату в першому акті. Протягом тижня, з 22 квітня 09:30 до 29 квітня 09:00, граючи в випадкових боях, «танкісти» зможуть обмінюватися люб’язностями не тільки з союзниками, а й з противниками. Опцію загального чату при бажанні можна буде відключити. Перший акт розпочнеться 22 квітня 09:30 та триватиме до 18 травня 09:00.

Появу нових подробиць майбутнього свята можна відстежувати на сайті гри.

 

Читайте також

PlayUA 10+1 років. Що далі?

Більше потужності, більше чіткості! World of Tanks Console виходить на консолях нового покоління

Acer поповнює асортимент моніторів новими моделями для ігор та творчої роботи

World of Warcraft виповнюється 16 років

World of Warcraf

Стрім гелловінського режиму “Мирний-13” (World of Tanks)

Творці Silent Hill працювали над новим PvE-режимом у World of Tanks

Поринь у гру з новими моніторами від Acer

Acer анонсує новітню лінійку ноутбуків широкого споживання серій Swift, Spin та Aspire