World of Tanks зустрічає свій 10-річний ювілей!

Одній з найпопулярніших ігор в Україні виповнюється 10 років! Вже 22 квітня (середа) на честь великого ювілею в World of Tanks стартує масштабний івент «Десятиліття», який триватиме до кінця серпня: на гравців чекають захоплюючі події, ностальгічні фічі та особливі місії. Кульмінація свята запланована на кінець літа: але що це буде, розробники поки тримають у таємниці.

 

У ніч з 12 на 14 серпня» 2010 року світ побачила World of Tanks. За 10 років існування в ній з’явилися 11 націй і більше 600 бойових машин, пройшли сотні подій, додалися тисячі нових фичей. На сьогоднішній день в World of Tanks зареєстровано понад 160 мільйонів гравців у всьому світі, гра взяла два рекорди Гіннеса з одночасного перебування гравців онлайн, отримала 4 «ігрових Оскари» – Golden Joystick.

«Десятиліття» – це серія внутрішньоігрових івентів, що передують головної події року – 10-річчя гри. Ювілейний івент розпочнеться 22 квітня і буде розбитий на п’ять актів, які символізують п’ять пам’ятних віх в історії World of Tanks. Протягом цього часу гравці зможуть отримати цінні нагороди, заробляючи ювілейні монети й особливе внутрішньоігрове майно (включаючи приголомшливий 3D-стиль для Т30 і легендарну американську ПТ-САУ IX рівня) в спеціальному Ювілейному магазині.

 «За ці 10 років нам вдалося не просто створити успішну гру – ми змогли згуртувати навколо неї величезне число людей в тісне, майже сімейне співтовариство, – говорить глобальний паблішинг-директор World of Tanks Максим Чувалов. – Від імені команди World of Tanks я хочу подякувати гравцям за те, що вони підтримували нас всі ці роки. Це допомогло нам разом розвивати одну з найбільш знакових ММО-ігор в історії. Упевнений, разом у нас велике майбутнє! В знак вдячності ми підготували для нашої армії фанатів особливі івенти та подарунки. Вже 22 квітня на всіх гравців чекає наш перший сюрприз: ми на тиждень повернемо в гру загальний чат. Протягом всього івенту ми запрошуємо гравців разом з нами згадати все найцікавіше, що відбувалося з грою!»

В рамках кожного з п’яти актів запускатимуться спеціальні мікроівенти «Згадати все». Це захоплюючі активності для спільноти «танкістів», пов’язані зі значними подіями з історії World of Tanks певних періодів. Першим з цих мікроівентів буде повернення легендарного загального чату в першому акті. Протягом тижня, з 22 квітня 09:30 до 29 квітня 09:00, граючи в випадкових боях, «танкісти» зможуть обмінюватися люб’язностями не тільки з союзниками, а й з противниками. Опцію загального чату при бажанні можна буде відключити. Перший акт розпочнеться 22 квітня 09:30 та триватиме до 18 травня 09:00.

Появу нових подробиць майбутнього свята можна відстежувати на сайті гри.

 

Читайте також

SummerSlam у консольному World of Tanks вже стартував

Новий світловідбиваючий одяг від HyperX та Champion

«Штурмтигр» виконає головну роль в III Акті святкування ювілею World of Tanks

Xzibit прокачає вам тачку у Call of Duty: Modern Warfare

Logitech G анонсувала випуск клавіатури G915 TKL

Міжнародний онлайн турнір від HyperX CS:GO 2×2 розпочнеться вже завтра

Час релізу Valorant наближається

Станьте ковбоєм у новому DLC до Borderlands 3

Популярне