World of Tanks зустрічає свій 10-річний ювілей!

Одній з найпопулярніших ігор в Україні виповнюється 10 років! Вже 22 квітня (середа) на честь великого ювілею в World of Tanks стартує масштабний івент «Десятиліття», який триватиме до кінця серпня: на гравців чекають захоплюючі події, ностальгічні фічі та особливі місії. Кульмінація свята запланована на кінець літа: але що це буде, розробники поки тримають у таємниці.

 

У ніч з 12 на 14 серпня» 2010 року світ побачила World of Tanks. За 10 років існування в ній з’явилися 11 націй і більше 600 бойових машин, пройшли сотні подій, додалися тисячі нових фичей. На сьогоднішній день в World of Tanks зареєстровано понад 160 мільйонів гравців у всьому світі, гра взяла два рекорди Гіннеса з одночасного перебування гравців онлайн, отримала 4 «ігрових Оскари» – Golden Joystick.

«Десятиліття» – це серія внутрішньоігрових івентів, що передують головної події року – 10-річчя гри. Ювілейний івент розпочнеться 22 квітня і буде розбитий на п’ять актів, які символізують п’ять пам’ятних віх в історії World of Tanks. Протягом цього часу гравці зможуть отримати цінні нагороди, заробляючи ювілейні монети й особливе внутрішньоігрове майно (включаючи приголомшливий 3D-стиль для Т30 і легендарну американську ПТ-САУ IX рівня) в спеціальному Ювілейному магазині.

 «За ці 10 років нам вдалося не просто створити успішну гру – ми змогли згуртувати навколо неї величезне число людей в тісне, майже сімейне співтовариство, – говорить глобальний паблішинг-директор World of Tanks Максим Чувалов. – Від імені команди World of Tanks я хочу подякувати гравцям за те, що вони підтримували нас всі ці роки. Це допомогло нам разом розвивати одну з найбільш знакових ММО-ігор в історії. Упевнений, разом у нас велике майбутнє! В знак вдячності ми підготували для нашої армії фанатів особливі івенти та подарунки. Вже 22 квітня на всіх гравців чекає наш перший сюрприз: ми на тиждень повернемо в гру загальний чат. Протягом всього івенту ми запрошуємо гравців разом з нами згадати все найцікавіше, що відбувалося з грою!»

В рамках кожного з п’яти актів запускатимуться спеціальні мікроівенти «Згадати все». Це захоплюючі активності для спільноти «танкістів», пов’язані зі значними подіями з історії World of Tanks певних періодів. Першим з цих мікроівентів буде повернення легендарного загального чату в першому акті. Протягом тижня, з 22 квітня 09:30 до 29 квітня 09:00, граючи в випадкових боях, «танкісти» зможуть обмінюватися люб’язностями не тільки з союзниками, а й з противниками. Опцію загального чату при бажанні можна буде відключити. Перший акт розпочнеться 22 квітня 09:30 та триватиме до 18 травня 09:00.

Появу нових подробиць майбутнього свята можна відстежувати на сайті гри.

 

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

United24 і Wargaming запустили благодійний проєкт для закупівлі реанімобілів

key art wargamingunited

Марсоходи, аномалії, гравігармати… А це точно World of Tanks?

cosmic loading screenart

Friday the 13th: Killer Puzzle незабаром приберуть з крамниць через завершення ліцензії

Friday the 13th: killer puzzle

Українські гравці World of Tanks нарешті можуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Українські гравці World of Tanks зможуть перенести свої акаунти в європейський регіон

World of Tanks

Новий вбивця PUBG ? Все про SUPER PEOPLE. Головні механіки та фічі. Офіційний український партнер (Game Story)

super people

Tower of Fantasy ?? Головні фічі гри та де шукати українське комьюніті (Game Story)

tower of fantasy

Русня деградує від неправильних ігор та кінець хмарного ґеймінгу (Game Story)

pw gn

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: