Xbox оприлюднив перелік своїх ігор, що вийдуть на консолях Nintendo та Sony цієї весни

Xbox оприлюднила перелік із 4 своїх ігор, що зʼявляться на консолях Nintendo та Sony. Разом з тим повідомила дати релізу кожного порту.

У Xbox ми прагнемо створювати ігри, які надихають, розважають і об’єднують гравців з усього світу. Як видавець і платформа ми прагнемо зустрічати гравців там, де вони є, надаючи більше ігор більшій кількості людей і на більшій кількості пристроїв.

Перелік ігор:

  • Pentiment вийде на PlayStation 4, PlayStation 5 і Nintendo Switch 16 квітня
  • Hi-Fi Rush вийде на PlayStation 5 19 березня
  • Grounded вийде на PlayStation 4, PlayStation 5 і Nintendo Switch 16 квітня. Підтримка перехресної гри на Xbox, PlayStation, Nintendo Switch і ПК.
  • Sea of ​​Thieves вийде на PlayStation 5 30 квітня. Підтримка перехресної гри для Xbox, PlayStation і ПК.

Перші чутки про те що Microsoft планує портувати Sea of ​​Thieves та Hi-Fi Rush на платформи конкурентів почали з’являтися від інсайдерів ще наприкінці минулого року. Тоді це здавалося дивним і більшість гравців скептично були налаштовані до цієї інформації, адже здавалося нерозумним втрачати свої ексклюзиви.

Проте вже у грудні цього року керівники Xbox провели подкаст, де окрім тем про Game Pass і майбутнього компанії, розповіли про зміну політики щодо ексклюзивності своїх ігор. Тоді вони і повідомили про 4 проєкти, без конкретних назв, які першими будуть доступними на платформах конкурентів. Інсайдери швидко зібрали необхідну інформацію зі своїх джерел і оприлюднили список цих проєктів: Hi-Fi Rush, Sea of Thieves, Grounded та Pentiment. Як бачимо, вони виявилися абсолютно правими.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Як обрати ідеальну ігрову консоль

steamdeck

Нову гру від творців It Takes Two анонсують цього року

it takes two

Nintendo пропустить Gamescom цього року

nintendo

Затягне і не відпустить — Огляд Balatro

balatro

Сервери Nintendo 3DS та Wii U остаточно закрили

online 3ds wii u

Xbox створила команду, що займається збереженням ігор для наступних консолей

xbox

У 2023 році ґеймери провели 60% часу в іграх, яким понад 6 років

fortnite

Творець Hellblade покинув студію Ninja Theory. Але це ніяк не зашкодить Hellblade 2

Тамім Антоніадес

Популярне