Microsoft оштрафовано на 20 000 000 доларів за порушення конфіденційності дітей

Федеральна торгова комісія США (Federal Trade Commission) висунула звинувачення компанії Microsoft за порушення Закону про захист конфіденційності дітей в Інтернеті (COPPA) через збір інформації про зареєстрованих дітей без згоди їхніх батьків у Xbox Live. 5 червня FTC на своєму офіційному сайті оголосила, що корпорація Microsoft зобов’язана сплатити штраф у розмірі 20 мільйонів доларів США.

 

Запропонований нами наказ полегшує батькам захист конфіденційності своїх дітей на Xbox і обмежує інформацію, яку Microsoft може збирати та зберігати про дітей. Ця дія також має чітко дати зрозуміти, що дитячі аватари, біометричні дані та інформація про здоров’я не звільняються від COPPA

повідомив Семюел Левін, директор Бюро захисту прав споживачів FTC

Крім сплати штрафу, Microsoft повинна вжити додаткових заходів, направлених на посилення захисту конфіденційної інформації неповнолітніх, які користуються консолями Xbox і службою Xbox Live. Тепер Microsoft повинна сповіщати батьків і отримувати від них згоду на одержання та зберігання даних про їхніх дітей, яким не виповнилось 13 років. 

Виконавчий директор Xbox Дейв Маккарті від імені компанії вже приніс свої вибачення за те, що “вони не виправдали очікування клієнтів” і пообіцяв якнайшвидше розібратися з виявленою проблемою. Для цього фахівці Microsoft будуть вводити й тестувати нові методи підтвердження віку для ідентифікації гравців.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

microsoft activision

Нові версії Xbox Series X/S побачать світ у 2024 році

xbox series

Bethesda працювала над ремастером Fallout 3 та продовженням Dishonored

Fallout 3

Xbox випустить кредитну картку

xbox mastercard

Японського ютубера посадили на 2 роки через ґеймплейне відео Steins;Gate

steins;gate my darling's embrace

Відомі ігрові компанії креативно привітали Bethesda з релізом Starfield

старфілд хало

У Call of Duty з’явився ШІ для прослуховування голосових чатів

Call of Duty

Xbox Series S в Україні – що я зрозумів за 1 рік користування (Таємна кімната)

xbox series s в Україні у 2023

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: