web analytics

Microsoft оштрафовано на 20 000 000 доларів за порушення конфіденційності дітей

Федеральна торгова комісія США (Federal Trade Commission) висунула звинувачення компанії Microsoft за порушення Закону про захист конфіденційності дітей в Інтернеті (COPPA) через збір інформації про зареєстрованих дітей без згоди їхніх батьків у Xbox Live. 5 червня FTC на своєму офіційному сайті оголосила, що корпорація Microsoft зобов’язана сплатити штраф у розмірі 20 мільйонів доларів США.

 

Запропонований нами наказ полегшує батькам захист конфіденційності своїх дітей на Xbox і обмежує інформацію, яку Microsoft може збирати та зберігати про дітей. Ця дія також має чітко дати зрозуміти, що дитячі аватари, біометричні дані та інформація про здоров’я не звільняються від COPPA

повідомив Семюел Левін, директор Бюро захисту прав споживачів FTC

Крім сплати штрафу, Microsoft повинна вжити додаткових заходів, направлених на посилення захисту конфіденційної інформації неповнолітніх, які користуються консолями Xbox і службою Xbox Live. Тепер Microsoft повинна сповіщати батьків і отримувати від них згоду на одержання та зберігання даних про їхніх дітей, яким не виповнилось 13 років. 

Виконавчий директор Xbox Дейв Маккарті від імені компанії вже приніс свої вибачення за те, що “вони не виправдали очікування клієнтів” і пообіцяв якнайшвидше розібратися з виявленою проблемою. Для цього фахівці Microsoft будуть вводити й тестувати нові методи підтвердження віку для ідентифікації гравців.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

S.T.A.L.K.E.R. 2, Doom The Dark Ages та Gears of War. Підсумки Xbox Games Showcase 2024

p.ua.xbox games showcase 2024

Dark Souls для початківців. Огляд Another Crab’s Treasure

another crab's treasure

Call of Duty: Black Ops 6 буде відразу доступна в Game Pass

call of duty black ops 6 officially announced

Чому покоління PlayStation 5 і Xbox Series виявилося непотрібним?

ps5 xbox series

Це ж було вже! Огляд Senua’s Saga: Hellblade 2

Senua's Saga: Hellblade 2

Організатори фестивалю FANCON розіграють консоль, стилізовану під контейнер для артефактів зі S.T.A.L.K.E.R.

dsc08913

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps