XBOX отримала українську локалізацію

Microsoft додали українську локалізацію для своїх консолей у новому оновленні для XBOX Insiders. Microsoft одразу повідомила, що частина крамниці все ще може бути без локалізації українською, однак компанія закликає залишати відгуки щодо нелокалізованих або неправильно перекладених частин системи для подальших допрацювань.

Оновлення доступне для користувачів інсайдерської програми XBOX. Щоб отримати доступ до українською локалізації, необхідно завантажити збірку системи XB_FLT_2211NI\22621.2795.221017-220. Крім української версії системи, вам будуть доступні новий дизайн та функції по захопленю екрану. Окрім цього, XBOX продовжують працювати над інтеграцією Discord та Twitch.

Також  Microsoft попрацювала над тим, аби виправити баги. Наприклад, усунули проблему, коли консоль йшла у сон замість того, щоб вимикатися, а також попрацювали над тим, щоб належно відображати різноманітні мови на коснолі. Крім того, розробники попрацювали над проблемами з аудіо, контролерами, стримінгом на Twitch (над якими компанія все ще працює) та іншими проблемами консолі.

Детальніше прочитати про те, що саме Microsoft додали з останнім оновленням для XBOX Insider, можна почитати у останньому патч-ноуті. Щодо української локалізації, якщо ви побачите неправильний переклад чи певні недопрацювання, компанія закликає давати відгуки через “Report a Problem”, щоб покращити локалізацію. У всіх подробицях ознайомитись з новим оновленням XBOX можна з цим посиланням.

Звичайним користувачам платформи українська локалізація стане доступною пізніше, без конкретизації дат.

Читайте також

The Elder Scrolls Online поверне нас у Морровінд!

the elder scrolls online necrom introduces the arcanist arrives in

Microsoft звільнить 10 000 співробітників

microsoft build

Наприкінці січня пройде перший Xbox Direct. Але Starfield там не покажуть

Xbox

Коли саме слід чекати Redfall і Starfield?

Starfield

Warner Bros. скасовує передзамовлення Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy

Sony не вважає Xbox Game Pass конкурентом

Xbox Game Pass

Три наступних гри Bethesda не вийдуть на PlayStation

starfield

Sifu з’явиться на Xbox та у Steam у березні наступного року з новим режимом

sifu

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: