Xbox вводить нову систему покарань для токсичних гравців

Xbox вирішили оновити свою систему попереджень за порушення правил спільноти, щоб і токсичних гравців присадити, і спростити життя звичайним ґеймерам, які частенько плуталися, за що саме можна отримати покарання. 

Спілкуючись із порталом The Verge, корпоративний віцепрезидент служби підтримки Xbox Дейв Маккарті розповів про нову систему та її місце у керуванні спільнотою Xbox.

У нас не було способу показати гравцям, на якому щаблі спільноти вони перебувають. Завдяки новій системі все стає простим та зрозумілим. 

За порушення правил спільноти гравець отримує покарання. Залежно від важкості порушення буде обрано відповідне покарання. 

Якщо обліковий запис отримає вісім попереджень — це призведе до заборони використання голосового чату та мультиплеєра на рік.

Дейв порівнює нову систему покарань із тими, що застосовують до водіїв. Наприклад, гравець, який отримав два попередження, матиме заблокований доступ мультиплеєра і соціальних фукнцій Xbox на один день, тоді як гравець, який отримав чотири попередження, сидітиме без мультиплеєра вже сім днів. І так далі аж до року.

На графіку показано, що використання нецензурної лексики — це одне попередження, так само як використанні стороннього програмного забезпечення. Розпалювання ворожнечі оцінюється одразу в три страйки.

Користувачі матимуть змогу оскаржити покарання, подавши апеляцію. У разі її задоволення, з облікового запису будуть зняті всі страйки. До слова, попередження не залишаються в записах гравців назавжди — вони зникають через шість місяців.

І найголовніше. Нова програма уже почала діяти! Тож усі користувачі тепер починають своє “соціальне життя з Xbox” із чистого аркуша.

Але не забувайте: восьмий страйк — і ви вилетіли.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

S.T.A.L.K.E.R. 2 матиме кампанію на 40 годин і 4 кінцівки — Нові подробиці від GSC Game World

Одразу дві частини Remnant зненацька стали доступними у Game Pass

Remnant

[ОНОВЛЕНО] Valve відновила безкоштовну роздачу Half-Life

Half-Life

Steam банить (не лише) українців, охочих придбати новий Steam Deck через інший регіон

steam banned 2023

Ось як Hogwarts Legacy виглядає на Switch [відео]

Hogwarts Legacy

Xbox стали партнерами з компанією, що спеціалізується на «GPT-подібних» NPC

xbox inworld AI

Яким би ви хотіли побачити наступний StarCraft?

starcraft remastered zerg titel title 1280x720 1

Сounter-Strike 2 втратив 20% гравців за місяць після релізу

Counter-Strike 2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: