Xbox Series S — найменша консоль Microsoft. І коштуватиме 299 $

Тільки-тільки ми обговорювали в нашому подкасті вартість і дати виходу консолей нового покоління, аж ось у мережу просочилося чергова інформація стосовно Xbox Series S. Цього разу люди змогли нарешті побачити остаточний дизайн консолі (нумо, пожартуйте в коментарях про радіо, ага). А твіттерянин WalkingCat навіть роздобув відеопорівняння габаритів обох консолей Microsoft.

Microsoft, на щастя перестали корчити зі себе сліпих, і раз уже й так всім все відомо, влаштували прямо посеред ночі (якщо дивитися на США) офіційний анонс Xbox Series S. Вона дійсно буде найменшою серед всіх консолей Microsoft та коштуватиме 299 доларів. Дату виходу XSS поки не оголосили (припускають, що це буде 10 листопада), але пообіцяли найближчим часом більше розповісти про обидві Xbox.

У порівнянні зі своєю “старшою сестрою” XSS матиме всі ті ж можливості та графічні прибамбаси… але в 1440р. А зважаючи, що 4K-монітори/телевізори ще не набули аж такого розповсюдження, то змога не переплачувати 200+ зелених за розрекламовану фішку, від якої вам жодної користі — це перевага для чималої кількості потенційних покупців.

Читайте також

Продажі Xbox One X різко виросли… бо її плутають з Xbox Series X

Джон Кармак хотів би попрацювати з Bethesda

Джон Кармак

Skyrim та Fallout тепер належать XBOX. MICROSOFT купила BETHESDA (OLDboi)

Bethesda + Xbox — Microsoft купила Skyrim. Повністю

Наскільки Xbox Series S краща за Xbox One S?

Xbox Series S

Що ви отримаєте, придбавши Xbox Series X та S?

Xbox Series X

Halo 3: ODST вийде в Steam наступного тижня

Game Pass для ПК скоро покине бету і подорожчає

Halo Infinite

Популярне