web analytics

Xbox Series S «не витягує» Baldur’s Gate 3

Вчора Larian Studios поділилась новиною, у якій повідомила про перенесення виходу Baldur’s Gate 3 на 3 серпня на ПК і 6 вересня на PS5. Більшість ґеймерів помітили, що у цьому анонсі була відсутня інформація про реліз проєкту на Xbox Series X/S. І ось, вже сьогодні, засновник і креативний директор студії Свен Вінке у розмові з IGN прокоментував відсутність цієї інформації.

За його словами, проблемою виявилася політика Microsoft і недостатньо потужне залізо Xbox Series S, яке просто не може «потягнути» режим кооперативу з роздільним екраном. Одним із рішенням цієї ситуації могло стати видалення цього режиму у версії для молодшої консолі, але Microsoft не дозволяє це зробити, адже в такому випадку на двох її консолях будуть продаватись різні версії гри, що прямо суперечить її політиці. Та і сама Larian Studios не взахваті від такого вирішення проблеми.

Як відомо, Microsoft дозволяє випускати ігри на Xbox Series S зі зниженою роздільною здатністю або меншою частотою кадрів. Проте, виходячи з того, що дату релізу так і не оприлюднили, скоріше за все цього не достатньо, щоб забезпечити комфортну гру в кооперативі на одному екрані.

Також Свен Вінке наголосив, що вони працюють над тим, щоб випустити гру на Xbox Series X/S, проте їм все ж таки доведеться піти на деякі «компроміси». Які саме вони будуть — він не розповів.

Усі хочуть, щоб це було на Xbox. Справа не в тому, що ми не хочемо, щоб це було на Xbox. Просто наша проблема полягає в тому, що ми щойно створили дуже велику гру. І це дуже складна гра.

Наголосив Свен Вінке

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Hunt: Showdown отримає глобальне оновлення та зниження ціни

hunt showdown

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

Скористатися хмарним стрімінгом Xbox можна буде з Amazon Fire TV

p.ua.xbox tv main

Forza Horizon 4 приберуть з цифрових крамниць у грудні

Nvidia стала найдорожчою компанією у світі

«Це як F-22 і танк “Абрамс”» — розробники DOOM: The Dark Ages порівняли її з DOOM Eternal

doom the dark ages

Baldur’s Gate 3 отримала літературну премію Nebula Awards

baldur's gate 3

Доповнення Shattered Space виправить найбільшу проблему Starfield

starfield shattered space