Xbox Series X вийде у листопаді, але без Halo Infinite

У офіційному блозі Xbox з’явився запис з датою релізу Xbox Series X. Консоль з’явиться на ринку вже у листопаді цього року. Але разом з цією новиною з’явилася ще одна. На старті консоль не матиме одного з ключових ексклюзивів — Halo Infinite. Розробники з 343 Industries повідомили у себе в твіттері, що прийняти таке рішення було нелегко, але вони вимушені перенести гру, адже не встигають її допрацювати.

Серед причин перенесення зазначено і пандемію covid-19. Також, скоріш за все, однією з причин є графіка, яку розробники пообіцяли фанатам покращити. Тепер гра не має навіть орієнтовної дати релізу, і відомо, що вона побачить світ лише у 2021 році.

Microsoft, на подив спільноти, спокійно на це відреагували та повідомили що в них і так достатньо ексклюзивів, а загалом на Xbox Series X до кінця року буде доступно понад 50 нових проектів, не враховуючи сотень ігор зі зворотною сумісністю.

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Продажі PS5 у 5 разів перевищили Xbox Series, але Sony все одно розчарована

xbox ps

Hi-Fi Rush отримала фінальне оновлення

hi fi rush

Microsoft підняла регіональні ціни на свої ігри в Steam

sea of thieves

Microsoft запустить власну крамницю мобільних ігор цього літа

xbox mobile

Чутки: Xbox у скрутному становищі, надія лише на Call of Duty і мультиплатформу

call of duty

Microsoft закрила студії творців Redfall і Hi-Fi Rush

tango arkane

Starfield отримає оновлені інтерфейси та 60 FPS на Xbox Series уже в травні

starfield

Прибутки Xbox ростуть, попри невтішні продажі консолей

xbox