На Xbox Showcase не буде CGI-трейлерів — тільки справжні ігрові кадри

Цього тижня розпочинається традиційна вже низка червневих ігрових презентацій. І хоча спершу нас чекатимуть Summer Game Fest, Devolver Direct i Future Game Show, особлива увага буде прикута до показу Xbox 11 червня. Бо після всіх нещодавніх перипетій із Halo, Redfall і чуток про складнощі/перезапуски розробки ігор, анонсованих ще кілька років тому, Microsoft критично важливо провести якісну презентацію. Інакше репутація компанії в ігровій сфері зазнає нищівного удару.

Ну і само собою, спільнота також оцінюватиме цей показ як відповідь на нещодавню презентацію PlayStation. Утім, представники Xbox уже запевняють, що на відміну від показу свого основного конкурента, вони чесно показуватимуть свої ігри, а не маскуватимуть їх за красивими відео від сторонніх студій.

Жодна з ігор, представлених на показі, не матиме CGI-трейлера. Усе, що ви побачите, — або безпосередньо ґеймплейні кадри, або відео на рушії гри, або фінальні кат-сцени разом із фрагментами ігроладу. Ми зробимо позначку, щоби глядачам було зрозуміло, що вони зараз бачать.

 віцепрезидент Xbox Аарон Ґрінберґ

Ґрінберґ зауважив, що це правило працюватиме тільки для власних ігор Microsoft. До того ж на показі не буде жодних трейлерів фільмів і серіалів — і це теж очевидний кпин у бік Sony. Бо ґеймери були невдоволені, що Sony витратила дорогоцінний час не на ігрові анонси, а на демонстрацію трейлера Gran Turismo, викладеного в мережу кількома днями раніше.

Також Ґрінберґ зазначив, що на показі не діятиме правило “всі показані ігри вийдуть в межах наступних 12 місяців”, щоб не обмежувати розробників, якщо ті захочуть виратити більше часу на доопрацювання своєї гри (привіт, Silksong).

Нагадуємо, що Xbox Showcase пройде 11 червня о 20:00 за київським часом, наша редакція традиційно робитиме рестрім цієї події на Twitch i YouTube, а якщо ви не зможе переглянути шоу в прямому ефірі, то згодом про всі новинки показу ви зможете прочитати на PlayUA!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Джим Раян покидає Sony після 30 років роботи

Джим Раян

Британський регулятор CMA попередньо схвалив угоду між Microsoft та Activision

microsoft activision

Нові версії Xbox Series X/S побачать світ у 2024 році

xbox series

Bethesda працювала над ремастером Fallout 3 та продовженням Dishonored

Fallout 3

Оптимізація, DLSS, HDR, FOV — Bethesda виправить усі недоліки Starfield у наступних патчах

Starfield

Sony шукає прийомних батьків для покинутих роботів-собак Aibo

Aibo

Xbox випустить кредитну картку

xbox mastercard

Найкращі ПК налаштування для Starfield

starfield settings

Популярне

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: