web analytics

На Xbox Showcase не буде CGI-трейлерів — тільки справжні ігрові кадри

Цього тижня розпочинається традиційна вже низка червневих ігрових презентацій. І хоча спершу нас чекатимуть Summer Game Fest, Devolver Direct i Future Game Show, особлива увага буде прикута до показу Xbox 11 червня. Бо після всіх нещодавніх перипетій із Halo, Redfall і чуток про складнощі/перезапуски розробки ігор, анонсованих ще кілька років тому, Microsoft критично важливо провести якісну презентацію. Інакше репутація компанії в ігровій сфері зазнає нищівного удару.

Ну і само собою, спільнота також оцінюватиме цей показ як відповідь на нещодавню презентацію PlayStation. Утім, представники Xbox уже запевняють, що на відміну від показу свого основного конкурента, вони чесно показуватимуть свої ігри, а не маскуватимуть їх за красивими відео від сторонніх студій.

Жодна з ігор, представлених на показі, не матиме CGI-трейлера. Усе, що ви побачите, — або безпосередньо ґеймплейні кадри, або відео на рушії гри, або фінальні кат-сцени разом із фрагментами ігроладу. Ми зробимо позначку, щоби глядачам було зрозуміло, що вони зараз бачать.

 віцепрезидент Xbox Аарон Ґрінберґ

Ґрінберґ зауважив, що це правило працюватиме тільки для власних ігор Microsoft. До того ж на показі не буде жодних трейлерів фільмів і серіалів — і це теж очевидний кпин у бік Sony. Бо ґеймери були невдоволені, що Sony витратила дорогоцінний час не на ігрові анонси, а на демонстрацію трейлера Gran Turismo, викладеного в мережу кількома днями раніше.

Також Ґрінберґ зазначив, що на показі не діятиме правило “всі показані ігри вийдуть в межах наступних 12 місяців”, щоб не обмежувати розробників, якщо ті захочуть виратити більше часу на доопрацювання своєї гри (привіт, Silksong).

Нагадуємо, що Xbox Showcase пройде 11 червня о 20:00 за київським часом, наша редакція традиційно робитиме рестрім цієї події на Twitch i YouTube, а якщо ви не зможе переглянути шоу в прямому ефірі, то згодом про всі новинки показу ви зможете прочитати на PlayUA!

BMAC Zelda

Сподобалася публікація? Підтримай PlayUA

На платформі Buy Me a Coffee ви можете підтримати нас як одноразовим донатом, так і оформити щомісячну підписку. Усі наші підписники на Buy Me a Coffee отримують цифрові або фізичні приємнощі залежно від суми донату. Долучайтеся до нашої спільноти!

Підтримати

Читайте також

Microsoft не вважає подорожчання Game Pass проблемою для користувачів

game pass ftc

Чутки: 343 Industries більше не розроблятиме ігри серії Halo

halo concept

Larian мріяла створити нову Fallout більше за Baldur’s Gate 3, але Bethesda відмовилась

larian fallout

Підписка Game Pass восени подорожчає й отримає нові рівні

xbox game pass

Digital Foundry сумніваються в спроможності PlayStation 5 емулювати PS3

xbox ps

Скористатися хмарним стрімінгом Xbox можна буде з Amazon Fire TV

p.ua.xbox tv main

Forza Horizon 4 приберуть з цифрових крамниць у грудні

Консольні ремастери S.T.A.L.K.E.R. тепер підтримують моди

S.T.A.L.K.E.R.: Legends of the Zone Trilogy