“Я, “Побєда” і Берлін”: вийшов перший тізер-трейлер фільму за мотивами повісті Кузьми Скрябіна

З’явився перший тізер-трейлер одного з найбільш очікуваних українських фільмів останнього часу. “Я, “Побєда” і Берлін” — це екранізація дебютного літературного твору легендарного Андрія Кузьменка, більш відомого широкому загалу як Кузьма Скрябін. Хоча оригінальна повість здебільшого автобіографічна, фільм за її мотивами оздоблює сюжет певними драматичними колізіями. Втім, режисерка стрічки Ольга Ряшина запевнює, що багато моментів залишені з книжки якщо не дослівно, то досить точно. Дія фільму відбуватиметься на зорі незалежності України: герой (заснований на самому Кузьмі) переганятимє раритетний радянський автомобіль “Побєда” на продаж у Берлін.

Зйомки фільму проходили у серпні-вересні 2020 року у Львові, Берліні та Києві. Вийде фільм навесні 2022 року. Усі зароблені кошти продюсери фільму збираються переедати у благодійний фонд, що його заснував Андрій Кузьменко.

Цікаво, що в оригінальну книжку увійшли дві повісті — окрім автобіографічної “Я, “Побєда” і Берлін” у ній також була антиутопія “Місто, в якому не ходять гроші”. За життя Андрій Кузьменко встиг зачитати обидві у якості аудіокниги, а також записати закадровий текст для екранізації “Міста”, яка робилася зусиллям незлажених кінематографістів і побачила світ у 2018 році.

Читайте також

Культовий роман Любка Дереша “Трохи пітьми” стане фільмом

Любко Дереш

“Повернення”: що буде з унікальним кінотеатром посеред Вінниці

Автокінофестиваль FESTinCAR2021 пройде у Дніпрі 24-26 вересня

Автокінофестиваль

Чим здивує XV Міжнародний ВІННИЦіЯнський кінофестиваль?

Мешканці Криму можуть подивитись “Додому” безкоштовно

Evge

Що покажуть у останній день безкоштовних показів “Кіновернісаж просто неба”

Погані Дороги

30 українських фільмів, які мене вразили

Evge Додому

Безкоштовні покази тривають в Києві: не пропустіть “Толоку” на “Кіновернісажі просто неба”

Toloka 2020

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: