Як Among Us стала частиною виборчого процесу в США

Успіх Among Us, який вже можна порівняти з Minecraft, здається, ніхто не очікував. Ще менше можна було очікувати, що гра матиме зв`язок з політичним життям США, але вийшло так, що вона дуже вже влучила в контекст. Цього листопада у США президентські вибори і гра, в якій шляхом співпраці та голосування слід виявити самозванця, доки він не зжер весь екіпаж космічного корабля, дивним чином нагадує американцям те, що коїться навколо.

Користувач Reddit з промовистим ніком thisguyfrom2020 стверджує, що якщо підписатись у грі як “Trump”, то недовіра з боку інших гравців зашкалюватиме автоматично. Втім, меми, де Дональда Трампа прирівнюють до самозванців у грі, деякі вбачають як загрозливу тенденцію, адже у грі голосувати треба “на вибування”. Дехто висловлює серйозне занепокоєння, що через ці меми люди можуть щось неправильно зрозуміти і… проголосувати за Трампа думаючи, що голосують проти нього.

Тим часом, членкині американського конгресу, Александрія Окасіо-Кортес та Ільхан Омар  (наразі одні з найбільш популярних серед молоді представників Демократичної партії у США) вирішили пострімити Among Us у Twitch, щоби привернути увагу молоді до виборів. Схоже, їм це вдалося: стрім на 3,5 годин зібрав більше 5 мільйонів переглядів.

Окасіо-Кортес наразі є наймолодшим членом Конгресу за всю історію США: їй 31 рік. Не дивлячись на багаторазові намагання конкурентів накопати на неї якийсь компромат, переважно виходить лише більше наблизити її до народу — коли вона була ще студенткою бакалаврату з міжнародних відносин і економіки, майбутня конгресвумен працювала офіціанткою і записувала відео з танцями. Коли ці відео хтось знайшов і намагався використати задля дискредитації, Окасіо-Кортез повторила танець з на відео навпроти свого кабінету в Конгресі. Така неформальна поведінка зовсім не означає, що молода політикиня байдикує на роботі: навпаки у Конгресі вона завжди дуже активна.

Успіх Among Us, тим часом, застав зненацька навіть самих розробників, яким довелося припинити розробку продовження, щоб зосередитись на покращенні оригіналу. Так чи інакше, з популярної культури і Інтернету згадування про неї навряд скоро зникнуть.

Читайте також

Стрімити ігри на Twitch доведеться без звуку

ТІКТОК та AMONG US, як “теорія поколінь” їх пов’язує? (ПАН КАРПАН)

Як Among Us та Fall Guys стали популярними? Огляд (Падон)

Among Us нарешті має анонімні голосування

among us

Відома стрімерка Pokimane закликає не давати їй багато грошей

Розробники Among Us поділилися історією створення гри

Among Us

Among Us посприяла зростанню популярності Discord

Among Us 2 скасовано. Розробники розвиватимуть оригінал на хвилі його успіху

among us