Як краще відсвяткувати день Star Wars

Автор: Сергій Мельник @melsuser

Сьогодні фанати Star Wars святкують день улюбленого всесвіту за авторством Джорджа Лукаса. Звісно ж, з такої нагоди багато розробників, крамниць та інших сервісів влаштовують різноманітні святкові події. Але перш ніж перейти до них, давайте з’ясуємо, чому день “Зоряних Війн” святкують саме 4 травня.

Розпочалося все з культової фрази “Хай буде з тобою Сила” (Ориг. May the force be with you). Хтось з фанаті знайшов кумедним співзвуччя слів force та fourth, а також той факт, що May можна перекласти як травень. В результаті вийшло “Хай прибуде з тобою четверте травня”. З тих пір фанати влаштовували різноманітні святкування. А в 2011 році свято вирішили визнати офіційним.

Є ще один цікавий факт: через два роки після виходу першої частини Star Wars, 4 травня 1979 року Маргарет Тетчер стала прем’єр-міністром Великобританії. І вітали її плакатами з написом May the Fourth Be with You, Maggie. Congratulations, що у перекладі означає “Четверте травня прибуде з тобою, Меґґі. Вітаємо”.

Знижки

Ну а тепер, розібравшись з історією свята, перейдемо ближче до справи. Просто зараз ви можете придбати ігри за мотивами Star Wars зі знижками. Діють спеціальні пропозиції у Steam та GOG. Знижки сягають майже 80%! Спеціальні пропозиції діятимуть до 7 травня.

Офіційне привітання

Не забули про свято і Disney. Автори Star Wars привітали фанатів зі святом у відеоролику на офіційному YouTube каналі космічної саги. Саме відео — це нарізка фрагментів з різноманітних проектів за мотивами Зоряних Війн. Фанати підмітили цікавий факт, що у ролику відсутні кадри з третього епізоду серії фільмів.

Бекстейдж “Мандолорця”

Автори першого телесеріалу у всесвіті Джорджа Лукаса також вітають прихильників зі святом. Автори “Мандолорця” показали фото зі зйомок першого сезону. Також сьогодні у стрімінговому сервісі Disney+ вийшла перша з восьми серій документалки про зйомку серіалу.

 У оригінальному Star Wars: Battlefront запрацював мультиплеєр

З нагоди свята у Steam-версію оригінального Star Wars: Battlefront, який вийшов у далекому 2004 році, повернувся мультиплеєр. Більш детально читайте у відповідній новині на сайті.

Тематичні речі у Fortnite

До королівської битви від Epic Games повернулися світлові мечі, екіпірування та інші речі зі всесвіту “Зоряних Війн”. Триватиме це не довго, лише до 5 травня, тож варто поспішити. Більш детально ви також зможете прочитати у відповідній новині на нашому сайті.

Що ж, ось основні цікавинки, які підготували для фанатів “Зоряних Війн” у цей день. Бажаємо усім прихильникам вдалого та веселого свята, хай прибуде з вами сила!

Останні статті

Народження легенди: Історія Atari 2600

Автор: PlayUA

Атарі 2600

Оприлюднено списки номінантів літнього сезону Indie Cup

Автор: Сергій Мельник

Indie Cup S’20

Падіння у воронячу нору. Огляд гри Creaks

Автор: PlayUA

Creaks

«Коли ти на танку, тобі важко відмовити». Інтерв’ю з творцями World of Tanks

Автор: Олег Куліков

WoT / Максим Чувалов

World of Tanks Blitz виходить на Nintendo Switch

Автор: Віталій Тарнавський

World of Tanks за 10 років: цифри, які говорять самі за себе

Автор: Віталій Тарнавський

Пташеня, Єнот Ракета, Бог Війни — Дайджест коміксів #16

Автор: Владислав Папідоха

Захисник вогню. Том 2

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні? [ОПИТУВАННЯ]

Автор: Володимир Вітовський

Скільки мають коштувати ігрові послуги в Україні?